تست همراه اول

سرویس خبر
31 خرداد 1400 ساعت 22:19
0 نظر

 

تویوتا خودش عکسی از خودروی جدید تویوتا توندرا TRD Pro منتشر کرد!

تویوتا پس از لو رفتن عکس‌ این خودرو، به صورت رسمی عکس تویوتا توندرا TRD را منتشر کرد.

بعد از اینکه تصویرهایی از تویوتا توندرا ۲۰۲۲ در اینترنت لو رفت و بسیاری از سایت‌های خودرو آن را منتشر کردند، تویوتا یک عکس رسمی و سه رخ از این خودرو را منتشر کرد. تویوتا این عکس را در صفحه رسمی توییتر  تویوتا آمریکا (toyota usa) در توییتر منتشر کرده و درباره آن اینطور توضیح داده‌اند که: «بعضی آدم‌ها نمی‌دانند که چگونه باید یک راز را نگه دارند»! تویوتا توندرای ۲۰۲۲ در ماه‌های آینده فروشش شروع خواهد شد و تا پایان سال به آمریکا وارد خواهد شد. این خودرو یکی از پرفروش‌ترین وانت های آمریکا است.


 

با نگاه کردن به عکس رسمی، حالا بهتر می‌توانیم زوایا و جنبه‌های طراحی این خودروی جذاب تویوتا را ببینیم. جلو پنجره‌ مشبک مشکی همراه با سه  LED میله‌ای شکل در جلو پنجره و چراغ‌های نئون که چهره این خودرو را خشن‌تر کرده‌اند، از جمله تغییرات مهم در بخش جلویی هستند. بالای جلوپنجره نیز تایپوگرافی تویوتا به صورت کاملا بزرگ به چشم می‌خورد و در پایین جلو پنجره، نوشته TUNDRA قرار گرفته است.

ورودی‌های هوا روی کاپوت و پایین چراغ‌های جلو نیز به خشن‌تر شدن این چهره کمک شایانی کرده‌اند. مجموعه جدیدی از چرخ های مخصوص TRD Pro با تایرهای  ۲۸۵/۶۵ Falken Wildpeak برای این خودرو در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود تویوتا توندرا جدید از یک موتور ۶ سیلندر V شکل توربوشارژ جدید استفاده کند، دقیقا همان موتور لندکروزر و تویوتا این هفته تصویری از موتور این خودروی جدید و جذاب را منتشر خواهد کرد.

اخباری درباره یک نسخه هیبریدی از این خودرو به گوش می‌رسد که احتمالا یک پیشرانه هیبریدی در لیست پیشرانه‌های این خودرو حضور خواهد داشت. تغییر عمده دیگر در این خودرو احتمالا در سیستم تعلیق این خودرو اتفاق افتاده که انتظار می‌رود که فنرهای کویل قدیمی با فنر‌‌های بادی و سیستم تعلیق مستقل جایگزین شده باشند. در هر صورت، در ماه‌های آینده جزئیات بیشتر و مشخصات رسمی تویوتا توندرا منتشر خواهند شد و از همه تغییرات این نسل از توندرا باخبر می‌شویم. قیمت مدل TRD Pro این خودرو باید کمی بیش از ۵۰ هزار دلار باشد و قیمت پایه این وانت جذاب از حدود ۳۶ هزار دلار پیش بینی شده است. نظر شما در مورد این وانت جذاب چیست؟  31 خرداد 1400
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری