تست همراه اول

سرویس خبر
18 خرداد 1400 ساعت 18:30
0 نظر

 

شرایط فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد

فروش فوق العاده سایپا از امروز ساعت ۱۴ آغاز شد و تا سه روز ادامه خواهد داشت.

گروه خودرو سازی سایپا شرایط فروش فوق العاده ۵ محصول خودش را برای خرداد ماه ۱۴۰۰ منتشر کرد. این طرح از امروز یعنی سه شنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ شروع و تا سه روز ادامه خواهد داشت.


 

متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت خواهند داشت تا برای ثبت نام از بین ۵ خودروی تیبا صندوقدار (رینگ فولادی)، تیبا ۲ (رینگ فولادی)، ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)، ساینا S و کوییک S اقدام نمایند. موعد تحویل این خودروها قرار است حداکثر ۹۰ روز باشد. متقاضیان از امروز ۱۸ خرداد ماه، می‌توانند ۲۴ ساعته به آدرس اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی (saipa.iranecar.com) مراجعه و برای ثبت نام خودروهای اعلام شده اقدام کنند.

همانند طرح های قبلی، در پیش ثبت نام این طرح مبلغی دریافت نخواهد شد و پس از قرعه کشی، اسامی انتخاب شده، ۷۲ ساعت وقت خواهند داشت تا با واریز کل مبلغ خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند. در لیست محصولاتی که در این طرح مشخص شده است، تیبا صندوقدار با ۱۰۰ میلیون و ۶۳۱ هزار تومان، تیبا ۲ با ۱۰۶ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان، ساینا دنده‌ای با ۱۰۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ساینا S با ۱۴۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان و کوییک S با ۱۵۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان به فروش خواهند رسید.

نکته قابل توجه این طرح این است که همه‌ خودروها با رنگ سفید به فروش می‌رسند.

نوع خودروقیمت خودرورنگ قابل عرضهزمان تحویل
تیبا صندوقدار (رینگ فولادی) ۱۰۰ میلیون و ۶۳۱ هزار تومانسفیدحداکثر ۹۰ روزه
تیبا ۲ (رینگ فولادی)۱۰۶ میلیون و ۵۱۹ هزار تومانسفیدحداکثر ۹۰ روزه
ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)۱۰۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومانسفیدحداکثر ۹۰ روزه
ساینا S۱۴۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومانسفیدحداکثر ۹۰ روزه
کوییک S۱۵۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومانسفیدحداکثر ۹۰ روزه


  18 خرداد 1400
0 نظر
3.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری