تست همراه اول

سرویس خبر
6 خرداد 1400 ساعت 16:45
0 نظر

 

مدیران خودرو سه محصول جدید برای بازار خودرو کشور آماده می‌کند

سه محصول جدید از مدیران خودرو در راه است. تیگو 8، تیگو 7 پرو، آریزو 6 پرو به بازار ایران خواهند آمد.

اخباری از سمت شرکت مدیران خودرو منتشر شده است که به نظر میرسد این شرکت در حال رایزنی برای عرضه‌ ۳ محصول جدید است. مدیران خودرو برخی مدل‌های دیگر در کلاس خوددروهای لوکس نیز عرضه خواهد کرد. بعضی از مدل‌های جدید به تکنولوژی‌های روز مثل موتور ۱.۶ لیتر TGDI و سیستم ADAS و کنترل صدا مجهز هستند.

نور چشمی محصولات جدید مدیران خودرو، تیگو 8 است که در بازار‌ های روسیه و برزیل  که بازار‌هایی آزاد هستند و با وجود رقابت بالایی که در آن‌ها وجود دارد، توانسته است موفقیت چشم‌گیری کسب و حسابی توجهات را به سمت خود جلب کند. در بازار برزیل، این خودرو رقیب‌های مثل مرسدس بنز کلاس GLB و جیپ Compass را می‌بیند اما با این وجود توانسته این رقبای قدرتمند را کنار بزند و لقب بهترین شاسی بلند سال بازار برزیل را کسب کند. البته این تنها جایزه تیگو 8 نیز و این محصول در بازارهای دیگر هم توانسته جوایز بیشتری کسب کند.

در کنار تیگو 8، مدیران خودرو به دنبال عرضه محصولات دیگری چون تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو در بازار نیز هست که خودروهایی خوب از برند چری به حساب می‌آیند. 

شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین شرکت بزرگ خودروسازی کشور، در چند سال اخیر همواره در بازار خودروی ایران فعال بوده است و این در حالی است که تمامی برند‌های وارداتی و خودروهای مونتاژی خود را از برند‌های چینی وامدار است. به نظر می‌رسد مدیران خودرو در حال برداشتن قدمی محکم برای گرفتن سهمی بیشتر از بازار است و عرضه خودروهایی جدیدتر با تکنولوژی‌های به‌روزتر و حتی با کیفیت‌تر، نشان دهنده‌ این هدف بزرگ است. این شرکت خودروسازی در طول حدود ۲۰ سال فعالیتش، خودروهای چینی خود را با تعداد بالا در کشور فروخته است و با استقبال نسبتا خوبی از خودروهایش مواجه شده است. شما درباره محصولات جدید مدیران خودرو چه فکر می‌کنید؟  6 خرداد 1400
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری