تست همراه اول

سرویس خبر
3 خرداد 1400 ساعت 14:17
3 نظر

 

راهنمای دریافت بسته‌ی اینترنت رایگان یک ماهه ایرانیان اعلام شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، روز گذشته در اینستاگرام خود از اختصاص دادن ۷ گیگابایت اینترنت موبایلی رایگان برای هر کد ملی خبر داد.


 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز در پستی در اینستاگرام خود، از اختصاص دادن ۷ گیگابایت اینترنت موبایلی رایگان برای هر کد ملی خبر داد. این موضوع اقدامی در راستای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در فضای مجازی است. محمد جواد آذری جهرمی، در این پست اینستاگرامی خود درباره این ۷ گیگابایت اینترنت رایگان اینطور نوشته است که: 

۱. ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند.

۲. ما برای شما یک بسته ۷گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم. به هر کدملی یک بسته تعلق می‌گیرد.

۳. برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد.

۴. این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

۵. از امروز عصر، ثبت‌نام آغاز خواهد شد.

۶. بسته‌های فعال فعلی شما، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

۷. ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

 

همانطور که در کپشن وزیر مشخص شده، این بسته‌های ۷ گیگابایتی اینترنت به مدت یک ماه قابل استفاده خواهند بود و پس از تمام شدن‌شان، هر بسته دیگری که فعال داشتید دوباره قابل استفاده می‌شود. برای دریافت هدیه اینترنت خود به اینجا مراجعه کنید.

زمان‌بندی ثبت‌نام بدین شرح است:

 

  • ساعت 12دوشنبه 3 خرداد تا ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 0 و یا 1 می باشد.
  • ساعت 12 سه شنبه 4 خرداد تا ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 2 و یا 3 می باشد.
  • ساعت 12 چهارشنبه 5 خرداد تا ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 4 و یا 5 می باشد.
  • ساعت 12 پنج شنبه 6 خرداد تا ساعت 12 جمعه 7 خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها 6 و یا 7 می باشد.
  • ساعت 12 جمعه 7 خرداد تا ساعت 12 شنبه 8 خرداد: افرادی که رقم اخر کد ملی آن‌ها 8 و یا 9 می باشد.
  • ساعت 12 شنبه 8 خرداد تا ساعت 12 دوشنبه 10 خرداد، ثبت نام برای تمامی کد ملی ها آزاد می باشد.

نظر شما درباره‌ی این بسته‌ی اینترنت یک ماهه رایگان برای ایرانیان چیست؟  3 خرداد 1400
3 نظر
3.33
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری