تست همراه اول

سرویس خبر
14 اردیبهشت 1400 ساعت 21:26
6 نظر

 

سامسونگ به صورت رسمی به پشتیبانی از سری گلکسی اس 8 پایان داد

شرکت سامسونگ مدتی است که در زمینه پشتیبانی نرم افزاری از محصولات خود، بسیار بهتر از سابق عمل کرده و به تازگی پس از چهار سال عرضه آپدیت‌ها برای این گوشی، پرچمدار سال ۲۰۱۷ خود را کنار گذاشته است.

شرکت سامسونگ بالاخره پس از گذشت کمی بیش از چهار سال، به پشتیبانی از یکی از پرچمداران قدیمی خود، یعنی گلکسی اس 8 پایان داد. این شرکت تا به حال این سری از پرچمداران سابق خود را دو بار در سال آپدیت می‌کرد. نکته جالب این است که سامسونگ همچنان به پشتیبانی از گوشی گلکسی اس 8 اکتیو ادامه خواهد داد و این گوشی هر سه ماه آپدیت‌های امنیتی را دریافت خواهد کرد. گوشی گلکسی اس 8 لایت نیز همچنان در لیست پشتیبانی قرار دارد.


 

سری گلکسی اس 8 سامسونگ در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این سری جز نخستین گوشی‌هایی بودند که از نسبت صفحه ۱۸.۵:۹ استفاده کرده و همچنین دکمه‌های نرم افزاری را به پرچمداران سامسونگ آوردند؛ پیش از گلکسی اس 8 همه پرچمداران سامسونگ از دکمه‌های فیزیکی استفاده می‌کردند. این گوشی در زمان خود دارای بهترین مشخصات ممکن بوده و با پردازنده‌های رده بالای اکسینوس و اسنپدرگن، مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار، حافظه داخلی قابل افزایش، کیفیت ساخت مثال زدنی با استفاده از شیشه و فلز و در نهایت نمایشگر بسیار با کیفیت سوپر امولد عرضه می‌شد.

آخرین آپدیت منتشر شده برای گلکسی اس 8، پچ امنیتی ماه آوریل ۲۰۲۱ بود.

درباره پایان پشتیبانی این شرکت از گلکسی اس 8 چه فکر می‌کنید؟ آیا پیش از این گوشی گلکسی اس 8 را داشته‌اید یا همچنان از آن استفاده می‌کنید؟  14 اردیبهشت 1400
6 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری