تست همراه اول

سرویس خبر
19 فروردین 1400 ساعت 18:00
1 نظر

 

ال‌جی عرضه تا سه آپدیت نرم‌افزاری را برای گوشی‌های رده‌بالای خود تایید کرد

پس از اعلام خروج ال‌جی از بازار گوشی‌های هوشمند، این شرکت سیاست خود را برای عرضه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای گوشی‌های جدیدش اعلام کرد.

در آغاز این هفته، شرکت ال جی اعلام کرد که به فعالیت خود در بازار گوشی‌های هوشمند خاتمه می‌دهد. با این وجود، ال جی اکنون سیاست خود را برای آپدیت دستگاه‌های فعلی اعلام کرده است. به گفته این شرکت، تمامی گوشی‌های رده بالا عرضه شده پس از سال ۲۰۱۹، تا سه آپدیت اصلی اندروید را دریافت خواهند کرد. ال جی مشخصا به دستگاه‌های سری G، V، سری تازه Velvet و ال جی وینگ اشاره کرد.


 

این خبر از سوی ال جی به این معناست که گوشی‌هایی مانند ال جی جی 8، ال جی وی 50، ال جی وی 60، سه‌گانه گوشی‌های Velvet و ال جی وینگ که با اندروید 10 عرضه شده بودند؛ همگی تا اندروید 13 را دریافت خواهند کرد. میان‌رده هایی مانند ال جی استایلو 6 و گوشی‌های سری K که در سال ۲۰۲۰ عرضه شده‌ بودند نیز تا دو آپدیت اصلی اندروید را دریافت می‌کنند؛ بنابراین مالکین این گوشی‌ها تا اندروید ۱۲ انتتظار دریافت آپدیت را داشته باشند.

این رویکرد از سوی ال جی بسیار غافل‌گیر کننده است و حرکت تحسین‌برانگیزی توسط این شرکت برای سپاس از مشتریانی است که در سال‌های اخیر از این برند حمایت کرده‌اند. شما درباره این کار ال جی چه فکر می‌کنید؟  19 فروردین 1400
1 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری