سرویس خبر
5 فروردین 1400 ساعت 16:45
0 نظر

 

شیائومی می میکس جدید به زودی معرفی خواهد شد

شرکت شیائومی اعلام کرده در مراسمی که در تاریخ ۲۹ مارس (۹ فروردین) برگزار خواهد شد، از نسل جدید سری می میکس خود رونمایی می‌کند.

شیائومی که قرار است در تاریخ ۲۹ مارس (۹ فروردین) مراسمی را برای معرفی محصولات جدیدش داشته باشد، در بلاگ Weibo خود خبر از بازگشت سری می میکس در این مراسم داده است.

این کمپانی یک پوستر با عنوان بازگشت میکس را به همراه این متن منتشر کرد:


« شیائومی میکس پس از ۲ سال با قدرت باز می‌گردد. این محصول با توانایی‌های بی‌شمارش، انتظارات صد‌ها میلیون کاربر را برآورده خواهد کرد. در روز ۲۹ مارس، با شما درباره می میکس صحبت می‌کنیم.»


 

با توجه به طراحی این پوستر و استفاده از جمله «با شما درباره میکس صحبت می‌کنیم»، به نظر می‌رسد شیائومی قصد معرفی نسل بعدی سری می میکس خود را دارد. مدتی پیش نیز لو رفته بود که گوشی تاشو شیائومی احتمالا از سری میکس خواهد بود و و طبق شایعات قرار است نام آن می میکس ۴ پرو مکس باشد.

امیدواریم این اخبار به این معنا باشد که قرار است به زودی گوشی تاشو جدید این شرکت را نیز ببینیم؛ البته بعید نیست شیائومی بخواهد یک گوشی میکس دیگر که چیزی از آن لو نرفته را معرفی کند.


 

شیائومی می میکس اولین گوشی اندرویدی بود که در زمان خود از استاندارد بازار یعنی نسبت صفحه ۱۶:۹ فاصله گرفت و از یک نمایشگر ۶.۴ اینچی LCD با نسبت صفحه ۱۷:۹ و حاشیه‌های بسیار کم استفاده کرد. در واقع، میکس یکی از گوشی هایی بود که راه را برای نمایشگر‌های بلند قامت امروزی هموار کرد.


 

سری میکس در سه نسل دیگر نیز عرضه شد: می میکس 2، می میکس 2S و می میکس 3 که حالا حدود ۲ سال از معرفی آن می‌گذرد. در اواخر سال ۲۰۱۹، شیائومی می میکس آلفا را نیز معرفی کرد. می میکس آلفا طراحی بسیار مدرنی داشت و نمایشگر آن دور گوشی خم شده بود؛ ولی این محصول ۳۰۰۰ دلاری هرگز به تولید انبوه نرسید و به عنوان یک کانسپت باقی ماند.  5 فروردین 1400
0 نظر
4.50
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری