تست همراه اول

سرویس خبر
30 اسفند 1399 ساعت 15:44
1 نظر

 

رنگ بندی وان پلاس ۹ و ۹ پرو در تصاویر جدید مشخص شد

تصاویر گوشی‌های وان پلاس ۹ و ۹ پرو در رنگ‌های مختلف به بیرون درز پیدا کرده است

اخبار منتشر شده از گوشی‌های جدید وان پلاس، جایی برای رونمایی رسمی نگذاشته و می‌توان گفت بیشتر جزییات این گوشی‌های هوشمند به بیرون درز پیدا کرده است. در ادامه اخبار مربوط به وان پلاس ۹، امروز تصاویر بیشتری از رنگ بندی گوشی وان پلاس ۹ منتشر شد.

وان پلاس چندین بار تصاویر رسمی از سری ۹ وان پلاس را به اشتراک گذاشته و حتی رنگ‌ جدیدی را نیز به نمایش گذاشته است. اما این شرکت چینی دست خود را خالی نکرده است و برای روز رونمایی یک یا دورنگ را نگه داشته بود تا در روز معرفی به عنوان تیزر تبلیغاتی نمایش دهد، البته اگر افشاگران محترم نکته‌ای برای رونمایی باقی بگذارند!

امروز یکی از افشاگران معروف دنیای فناوری یعنی EvLeaks@، بار معرفی رسمی را از روی دوش وان پلاس برداشته و رنگ بندی این گوشی را منتشر کرده است. در تصاویر می‌توانید وان پلاس ۹ و ۹ پرو را مشاهده کنید. گوشی وان پلاس ۹ در رنگ‌های مشکی و بنفش دیده می‌شود و مدل پرو در رنگ‌های نقره‌ای و سبز دیده می‌شوند.  

البته کارشناسان می‌گویند احتمالا یک رنگ دیگر نیز وجود داشته باشد و نسخه وان پلاس ۹ در رنگ آبی هم عرضه خواهد شد. در رندرهای قبلی این رنگ مشاهده شده بود. رنگ آبی را می‌توان به نوعی سنت وان پلاس دانست چراکه از زمان معرفی وان پلاس ۷ پرو، همیشه یک رنگ آبی وجود داشته به جز وان پلاس ۸تی که استثنا محسوب می‌شود. حتی وان پلاس نورد هم از رنگ آبی بهره می‌برد. یکی دیگر از سنت‌های وان پلاس که معمولا چند روز قبل از رونمایی رسمی اتفاق می‌افتد، انتشار عکس‌های گرفته شده با دوربین گوشی‌های جدید است. امروز نیز این اتفاق رخ داده و عکس‌های گرفته شده با دوربین گوشی‌های جدید وان پلاس منتشر شده است.  

پیش از این مدیرعامل شرکت از جزییات مربوط به دوربین، نمایشگر و شارژ سریع پرده برداری کرده بود. لازم به ذکر است سری وان پلاس ۹ قرار است در تاریخ ۳ فروردین رونمایی شود.    30 اسفند 1399
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری