تست همراه اول

سرویس خبر
26 اسفند 1399 ساعت 18:30
0 نظر

 

لاستیک‌های خودرو فیدلیتی توسط کویر تایر بومی‌سازی می‌شوند

امروز مصادف با دوشنبه ۲۵ اسفند، کویر تایر از لاستیک‌های بومی سازی شده برای خودروی فیدلیتی با سایز ۲۵۵، فاق ۴۵ و رینگ ۲۰ اینچ رونمایی کرد.

شرکت کویر تایر پیشرفته‌ترین تولید کننده‌ لاستیک در ایران، برای اولین بار در کشور لاستیکی با سایز ۲۰ اینچ را برای فیدلیتی رونمایی کرد. این شرکت با به کارگیری توان طراحی و تولید خود، توانست لاستیک‌های مورد نیاز برای فیدلیتی در دو سایز رینگ ۱۸ و ۲۰ اینچ را تولید کند.
فیدلیتی پیشرفته‌ ترین خودروی داخلی خواهد بود که قرار است قطعه سازان داخلی در ساخت قطعات این خودرو مشارکت داشته باشند. گروه بهمن نمایشگاه داخلی سازی قطعات خودرو را برگزار کرد و در این نمایشگاه از همه‌ قطعه سازان کشور دعوت به همکاری کرد. شرکت کویر تایر در همین راستا برای تولید لاستیک برای رینگ ۲۰ اینچ  تلاش کرد. این لاستیک در سایز ۲۵۵/۴۵ R20 ویژه خودرو فیدلیتی تولید شده است.

مهندس محمدحسین زینلی مدیر عامل کویر تایر در نمایشگاه با اشاره به اینکه کویر تایر پیشرو در تولید تایر‌های خودرو‌های شاسی بلند است گفت: 

تایر رینگ 20 اینچ بر اساس مشخصات خودرو فیدلیتی تهیه شده و با توجه به SUV بودن، سرعت بالا داشتن خودرو و نیاز به حرکت در جاده های یخی، چنگ زنی، ترمز گیری در زمین های خیس  و مقاومت غلطشی در طراحی این لاستیک ها در نظر گرفته شده است.

مهندس غلامرضا محمدی قائم مقام اجرایی مدیرعامل بهمن موتور نیز در رابطه با این همکاری اینطور گفته است که:

برای داخلی سازی قطعات برنامه گسترده داریم ولی کیفیت خودروی فیدلیتی را فدای داخلی سازی نخواهیم کرد. تایر تولیدی کویرتایر برای فیدلیتی، علامت استاندارد را نیز دریافت کرده است. قطعا فیدلیتی با توجه به کیفیت برتر محصولات کویرتایر می تواند درخواست های بهمن موتور را برای ورود به بازار انجام دهد

مهندس محمدحسین زینلی درباره‌ی تکنولوژی استفاده شده در ساخت این تایر گفته است که این تایر قابلیت رقابت با برترین تایر‌های موجود در بازار را دارد و در ادامه افزود: کویر تایر طراحی و تولید لاستیک‌های سری سرعت W را انجام داده است، که این سری سرعت W می‌تواند تا ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت را تحمل کند.

در فاز اول تولید این تایر در سایز ۲۰، چهل و هشت هزار حلقه در سال آینده است.

   26 اسفند 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری