تست همراه اول

سرویس خبر
20 بهمن 1399 ساعت 19:52
0 نظر

 

خانواده گلکسی F سامسونگ به دوربین چهارگانه مجهز می‌شود

سامسونگ به زودی، محصولی جدید از سری F را معرفی خواهد کرد.

کمپانی سامسونگ در نظر دارد تا در اواسط ماه فوریه، گوشی هوشمند جدید خود با نام Galaxy F62 را در کشور هند به صورت رسمی معرفی کند. در حالی که ما منتظر آن هستیم که کنگره کشور کره جنوبی تاریخ دقیقی برای رونمایی از آن اعلام کند، اما وب سایت Flipkart  روز گذشته تیزری از محصول سری F سامسونگ را منتشر و در آن به یکی از مشخصات کلیدی این محصول، یعنی دوربین چهارگانه آن اشاره کرد.

وب سایت فروشگاهی فلیپ کارت صفحه جدیدی برای محصول جدید از خانواده F سامسونگ را ایجاد کرده است که تنها از طریق اپلیکیشن اختصاصی یا از طریق مرورگرهای موبایل قابل بازگشایی است. متأسفانه در وب سایت فلیپ کارت اسمی از این گوشی برده نشده است، اما تا حدی مشخص است که این محصول به سری F سامسونگ مرتبط است. چرا که واژه Full On اولین بار در ماه سپتامبر سال گذشته توسط سامسونگ و هنگام معرفی سری F اعلام شد.


 

متأسفانه وب سایت فلیپ کارت هیچ اشاره‌ای به مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هوشمند نکرده است. اما تصاویری که در این صفحه قرار گرفته، حکایت از مجهز بودن محصول یاد شده به دوربین چهارگانه دارد که در قسمت بالای بدنه و سمت چپ، جای گرفته‌اند. همچنین در سمت راست بدنه، دکمه‌های افزایش و کاهش صدا به چشم می‌خورد. در قسمت زیرین آن نیز دکمه پاور قرار گرفته که ظاهرا میزبان سنسور اثر انگشت نیز است.

در قسمت بالای نمایشگر، اثری از ناچ یا پانچ هول دیده نمی‌شود. همین موضوع باعث می‌شود تا اذهان تحلیل گران و اصحاب رسانه به سمت مکانیزم پاپ آپ یا دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر برود. اما ممکن است هیچ یک از این اتفاق‌ها روی نداده و این تنها یک نمونه‌ای از این محصول بوده و اسمارت فون نهایی که به صورت رسمی معرفی خواهد شد، میزبان ناچ یا پانچ هول برای قرار گرفتن دوربین سلفی باشد.

 

این گوشی هوشمند در شاخه Flipkart Unique قرار گرفته و این بدان معناست که تنها به صورت اختصاصی در این فروشگاه به فروش می‌رسد. اگر محصول یاد شده به گلکسی F62 مرتبط باشد، بر اساس شایعات و حرف و حدیث هایی که تا به حال نقل شده، از نمایشگر آمولد بهره‌مند خواهد بود و ظاهرا باید منتظر سنسور اثر انگشت تعبیه شده درون نمایشگر باشیم. اما از آن جا که تصویر منتشر شده در وب سایت فلیپ کارت از دکمه پاوری بهره‌مند است که احتمالا سنسور اثر انگشت درون آن تعبیه شده است، لذا احتمالا با محصول متفاوتی روبرو خواهیم بود.

مطمئنا تا هفته آینده، اطلاعات و مشخصات بیشتری در مورد این اسمارت فون در رسانه‌های خبری منتشر خواهد شد.  20 بهمن 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری