تست همراه اول

سرویس خبر
7 بهمن 1399 ساعت 11:22
0 نظر

 

هوآوی به شایعه فروش خط تولید گوشی‌های سری P و Mate پاسخ داد

رویترز در گزارشی مدعی شده که هوآوی مشغول مذاکره برای فروش برندهای پرچمدار P و Mate است، ولی هوآوی این شایعه را بی‌اساس و کذب می‌داند.

تحریم‌های فعلی آمریکا علیه هوآوی تمامی مسیرهای ممکن برای رقابت این شرکت در بازار جهانی تلفن‌های هوشمند را بسته است. به همین دلیل هوآوی در ماه نوامبر آنر را فروخت و حالا شایعاتی درباره فروش برخی از دیگر دارایی‌های این شرکت به گوش می‌رسد.

به گزارش رویترز که اولین بار خبر فروش برند آنر را اعلام کرده بود، دو فرد آگاه به ماجرا فاش کرده‌اند که هوآوی مشغول مذاکره برای فروش دو برند پریمیوم از تلفن‌های هوشمند این شرکت یعنی سری P و Mate است. این نشریه می‌گوید مذاکرات هنوز در مراحل ابتدایی است و گفتگوها از ماه‌ها پیش میان هوآوی و کنسرسیومی با حمایت دولت شانگهای آغاز شده بود.

هوآوی بررسی ایده فروش ارزشمندترین تلفن‌های هوشمند خود را در ماه سپتامبر آغاز کرد، هرچند هنوز ارزش‌گذاری دقیقی برای این دو برند صورت نگرفته است. منابع می‌گویند هوآوی امیدوار است که بتواند به تولید تراشه‌های رده بالای Kirin ادامه دهد ولی تحریم‌های ایالات متحده گزینه‌های این شرکت را تا حد زیادی محدود کرده است.

به دنبال انتشار این گزارش دولت شانگهای اعلام کرد که از این مسئله بی‌اطلاع است. هوآوی نیز در بیانیه‌ای گفت:

هوآوی متوجه شده که شایعات بی‌اساسی پیرامون احتمال فروش برندهای پرچمدار تلفن‌های هوشمند ما مطرح شده است. این شایعات هیچ مبنایی ندارند. هوآوی برنامه‌ای برای فروش این برندها در نظر نگرفته است.  7 بهمن 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری