تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1399 ساعت 11:21
0 نظر

 

بالاخره راهی برای استفاده از iMessage در اندروید پیدا شد

ظاهرا توسعه دهندگانی موفق شده‌اند راهی برای اجرا کردن iMessage روی سیستم عامل اندروید بیابند

توسعه دهنده‌ای که روی اپلیکیشن ساعت Pebble نیز کار کرده، راهی برای آوردن برنامه‌ی آی مسیج روی اندروید یافته است که البته کمی پیچیده است. برنامه‌ی Beeper این امکان را به کاربران اندروید، ویندوز و لینوکس می‌دهد تا علاوه بر آی مسیج از ۱۴ برنامه‌ی پیام‌رسان دیگر نیز استفاده کنند. این اپلیکیشن تمام پیام‌های کاربر را از واتساپ، فیس بوک، اسلک، توییتر، اینستاگرام، اسکایپ و تلگرام و ... دریافت می‌کند.
 

با این حال اهمیت این ماجرا در توانایی همگام سازی آی مسیج با اندروید است. Beeper در یک پست در وب سایت خود توضیح می‌دهد که چگونه از یک آیفون جلبریک شده به عنوان واسط استفاده می‌کند. Beeper دو روش دارد که کاربران اندروید، ویندوز و لینوکس را قادر می‌سازد از آی مسج استفاده کنند. ما برای کاربران یک آیفون جلبریک شده ارسال می‌کنیم که روی آن‌ها برنامه‌ی Beeper نصب شده است که واسطی برای آی مسیج محسوب می‌شود. اگر از کاربرانی هستید که از یک مک بهره می‌برند و دائما به اینترنت متصل هستید می‌توانید برنامه‌ی Beeper Mac را نصب کنید که به عنوان پل رابط عمل می‌کند. ظاهرا این روش به درستی کار می‌کند و اهالی رسانه آن را امتحان کردند.

بنابراین برای دریافت محتوای آی مسیج در گوشی اندرویدی خود به یک آیفون نیاز خواهید داشت. در مرحله‌ی نخست به نظر می‌رسد که راهی غیر معقول باشد اما اشتباه نکنید. Eric Migicovsky بنیانگذار سابق Pebble گوشی‌های قدیمی آیفون ۴ را برای علاقه‌مندان ارسال می‌کند. اگر از کاربران آیفون باشید، استفاده از آی مسیج در اندروید تجربه‌ی ناامید کننده‌ای است. البته برخی از ویژگی‌های آی مسیج هستند که آزار دهنده به شمار می‌روند که نبود پیام تحویل مسیج و فشرده شدن ویدیوهای ارسالی از ان دست هستند. همین طور واکنش به پیام‌ها فقط با پیام متنی صورت می‌گیرد. در پایان باید رابط کاربری آن را نامناسب دانست که حباب های آبی و سبز برای دریافت و ارسال پیام به نمایش در می‌آید.

با توجه به تغییر سیاست حریم خصوصی واتساپ، شاید مهاجرت به آی مسیج برای کاربران اندروید کمی ناامید کننده و دور از انتظار باشد. البته اپل قصد ندارد این پیام‌رسان را برای اندروید منتشر کند چرا که این اپلیکیشن برای کاربران اکو سیستم اپل از جمله آیفون، آیپد و مک است و می‌تواند یکی از دلایل پایبندی کاربران این شرکت به سخت‌افزار اپل باشد.  5 بهمن 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری