جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
2 بهمن 1399 ساعت 11:32
0 نظر

 

حالت دارک مود اسنپ چت به زودی به آيفون می‌آید

اپلیکیشن Snapchat به زودی میزبان قابلیت دارک مود می‌شود.

برخی کاربران ظاهرا در حال حاضر، در حال تست قابلیت دارک مود روی اپلیکیشن اسنپ چت هستند و به زودی، نسخه عمومی آن برای استفاده تمامی کاربران در دسترس قرار می‌گیرد.

وب سایت اپل ترمینال در آخرین گزارش خود، چنین عنوان کرده است:

بعد از گذشت حدودا 500 روز از معرفی حالت دارک مود روی آی او اس (از زمان عرضه iOS 13)، ظاهرا مسئولان اسنپ چت قصد دارند تا این ویژگی را در دسترس کاربران آیفون قرار دهند. چنین قابلیتی در حال حاضر توسط تعداد محدودی از کاربران در مرحله تست به سر برده و در آینده نزدیک، در دسترس عموم افراد قرار می‌گیرد.

مسئولان اپلیکیشن Snapchat خبر عنوان شده توسط اپل ترمینال را تأیید کرده و متأسفانه، اطلاعات بیشتری در این مورد عنوان نکرده‌اند.

طبق گزارش اپل ترمینال، برخی کاربران از هفته گذشته، پست‌های مربوطه در این پلتفرم را در حالت دارک مود مشاهده کرده و از این موضوع دچار تعجب شده‌اند.

یکی از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری @kazum0o با به اشتراک گذاری تصویر زیر، توییتی با جمله Snapchat has dark mode? را ارسال کرده است:


 

همان طور که در متن گزارش به آن اشاره شد، حالت دارک مود بیش از یک سال است که به پلتفرم آی او اس راه پیدا کرده و اضافه شدن این ویژگی به اسنپ چت، به نظر می‌رسد که کمی دیر اتفاق افتاده است. در مقام مقایسه، بد نیست بدانید که حالت دارک مود حدودا یک سال پیش به اپلیکیشن واتس اپ اضافه شد.

یکی از بزرگ ترین تغییرات اسنپ چت، در ماه اکتبر سال گذشته میلادی (2020) اتفاق افتاد. به این ترتیب شاهد اضافه شدن قابلیت Sounds به این اپلیکیشن بودیم که به کمک آن، کاربران قادر بودند تا صدا یا موزیک‌های دلخواه خود را به اسنپ‌ها یا استوری‌ها اضافه کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

به نظر می‌رسد که مسئولان اسنپ چت با اضافه کردن این ویژگی، قصد رقابت با اپلیکیشن تیک تاک را داشتند.  2 بهمن 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری