سرویس خبر
12 دی 1399 ساعت 11:26
1 نظر

 

گوگل ویدیوهای اینستاگرام و تیک‌تاک را به نتایج جستجو اضافه می‌کند

گوگل در قابلیت جدیدی در نظر دارد تا امکان پخش محتواهای ویدیویی اینستاگرام و تیک‌تاک را در حالت تحت وب در موتور جستجوی خود فراهم کند.

اپلیکیشن Google Search اخیرا قابلیت بتایی را برای برخی از کاربران فعال کرده است که اجازه می‌دهد تا محتواهایی از شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تیک‌تاک به‌طور مستقیم در نتایج جستجو نشان داده شوند. این امکان به‌زودی قرار است امکان پخش مستقیم ویدیوها را از داخل اپلیکیشن Search ممکن کند تا دیگری نیازی به باز کردن اپ اینستاگرام یا تیک‌تاک نداشته باشید.

این قابلیت در حال حاضر برای شمار معدودی از کاربران موبایل گوگل در دسترس قرار گرفته و فقط موضوعات خاصی مثل تیم‌های NFL را شامل می‌شود. محتواهای ویدیویی درون قاب جدیدی تحت عنوان Short Videos نمایش داده می‌شوند که زیر کادر جستجو قرار می‌گیرند.

زمانی که کاربر ویدیویی از اینستاگرام یا تیک‌تاک را باز می‌کند، اپلیکیشن آن ویدیو را با حالت نمایش تحت وب برایش نشان می‌دهد. گوگل به‌زودی این قابلیت را برای موضوعات بیشتری فعال می‌کند. ولی فعلا مشخص نیست که چه زمانی همه کاربران می‌توانند به این امکان دسترسی داشته باشند.  12 دی 1399
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری