تست همراه اول

سرویس خبر
27 آذر 1399 ساعت 09:45
0 نظر

 

آمازفیت GTS 2e و GTR 2e با باتری بهتر و قیمت ارزان‌تر معرفی شدند

آمازفیت امروز از دو ساعت هوشمند جدید رونمایی کرد که نسخه‌ای ارزان‌تر از مدل‌های معمولی GTS 2 و GTR 2 هستند و باتری بهتری دارند.

آمازفیت دیروز از دو ساعت هوشمند جدید و ارزان قیمت رونمایی کرد که وارثان مستقیم GTS 2 و GTR 2 محسوب می‌شوند. این محصولات با نام GTS 2e و GTR 2e از عمر باتری بیشتر و قیمتی تقریبا ۲۰ درصد ارزان‌تر برخوردارند. با این حال، هر دو دستگاه فاقد ارتباطات وای‌فای هستند و صرفا از طریق ارتباط با موبایل شما کار می‌کنند.

ساعت هوشمند آمازفیت GTS 2e یک باتری ۲۴۶ میلی‌آمپر ساعتی دارد و وزن آن ۲۵ گرم است. این دستگاه بدون وای‌فای حالا می‌تواند تا ۱۴ روز دوام بیاورد و اگر آن را در حالت Basic Watch قرار دهید، عمر باتری به ۲۴ روز می‌رسد. GTS 2e البته به NFC مجهز شده است.

آمازفیت GTR 2e هم شرایط مشابهی دارد. این دستگاه در سه رنگ ورزشی جدید تولید می‌شود و نمایشگری دایره‌ای از نوع AMOLED دارد که انرژی خود را از یک باتری ۴۷۱ میلی‌آمپر ساعتی می‌گیرد. این باتری با یک بار شارژ انرژی ۲۴ روز شما را تامین می‌کند. عمر باتری GTR 2e در حالت Basic Watch به ۴۵ روز می‌رسد. سایر ویژگی‌های این دستگاه مشابه GTR 2 است.

آمازفیت هر دو ساعت هوشمند جدید خود را با قیمتی در حدود ۱۲۰ دلار به بازار می‌فرستد.  27 آذر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری