جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
21 آذر 1399 ساعت 22:30
4 نظر

 

قیمت قطعی سایپا شاهین مشخص شد (آذر ۹۹)

شاهین نام جدید ترین سدان تولید شده توسط سایپاست که از پلتفرم تویوتا یاریس 2000 بهره می برد. حال پس از مدت ها از رونمایی، رییس شورای رقابت از قطعی شدن قیمت شاهین سایپا خبر داد.

شاهین نام جدید ترین سدان تولید شده توسط سایپاست که از پلتفرم تویوتا یاریس 2000 بهره می برد. حال پس از مدت ها از رونمایی، رییس شورای رقابت از قطعی شدن قیمت شاهین سایپا خبر داد.


 

این خودرو قرار بود با موتور 1.65 لیتری بریلیانس عرضه شود اما با خروج خودرو سازان خارجی از کشور، سایپا در تامین این موتور برای شاهین به مشکل برخورد. ابتدا متقاضی موتور EF7 از ایران خودرو شدند اما مذاکرات به نتیجه نرسید و ایران خودرو به سینه بی قلب  شاهین سایپا دست رد زد.

پس از آن سایپا اقدام به توسعه موتور تیبا کرد و با افزودن توربو شارژر به موتور 8 سوپاپ قدیمی خود، به توان 110 اسب بخار دست یافت و موتور مذکور را برای شاهین خود بر گزید.


 

حال پس از مدت مدیدی از  رونمایی رسمی از خودرو، رییس شورای رقابت خبر از قطعی شدن قیمت آن خبر داد و گفت:  قیمت کارخانه شاهین در سه ماهه سوم ۲،۳۶۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال که با احتساب افزوده شماره گذاری و بیمه، ممکن است حدود ۱۳ درصد به این مبلغ اضافه شود.

برای اطلاع از آخرین شرایط های فروش انواع خودرو به وبسایت جی اس ام سر بزنید.  21 آذر 1399
4 نظر
2.33
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری