جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
8 آذر 1399 ساعت 17:26
0 نظر

 

مدیریت هوآوی علاقه‌مند است تا Honor که اخیراً به فروش رفته به بزرگ‌ترین رقیب تبدیل شود

هوآوی پس از تحریم‌های آمریکا متوجه شد بایستی برند آنر را باآنکه گوشی‌های جذابی روانه بازار کرده بود به فروش برساند تا بتواند خود را سر پا نگاه دارد.

 

اوایل همین ماه بود که متوجه شدیم شایعات جدی به واقعیت مبدل شده‌اند: هوآوی برند آنر را به یک کنسرسیوم از شرکت‌های چینی فروخته است. بسیاری بر این باورند که فروش برند آنر به دلیل تحریم‌های متفاوت دولت آمریکا علیه هوآوی بوده است.

روز گذشته مؤسس هوآوی Ren Zhengfei تائید کرد در جلسه‌ای که بین همکاران کمپانی برگزار شد همگی بر اتفاق آرا به فروش آنر نظر داشتند چراکه این واحد تولیدی "تحت فشارشدید به دلیل عدم دسترسی به عوامل تکنیکی موردنیاز" بوده است.


 

Zhengfei همچنین افزود هوآوی قادر به حل مشکلات بوده اما تصمیم به فروش برند آنر گرفت تا کارمندان و توزیع‌کنندگان درصورتی‌که کانال‌های فروش از حرکت ایستادند شغل خود را از دست ندهند. تحریم‌های ایالات‌متحده همچون موجی پس از موجی دیگر علیه هوآوی مارا متوجه کردند که برخی سیاستمداران آمریکایی درصدد از بین بردن ما هستند و قصد اصلاح ما را ندارند.

مؤسس هوآوی می‌خواهد پس از جدایی آنر از هوآوی به بزرگ‌ترین رقیب این کمپانی تبدیل شود و می‌گوید کارمندان آنر بایستی انگیزه بالایی داشته باشند تا از شرکت مادر قبلی خود پیشی بگیرند. در حال حاضر این پیشی گرفتن راه زیادی برای پیمودن دارد چراکه فروش اسمارت‌فون آنر تنها 26% از مجموع فروش هوآوی در 3ماهه سوم سال جاری را شامل می‌شود.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری