جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
30 آبان 1399 ساعت 14:07
0 نظر

 

آیا همکاری هوآوی و Leica به پایان رسیده است؟

آیا دوران افول برند هوآوی نزدیک است؟

کمپانی هوآوی در سال 2016 و همزمان با معرفی گوشی هوشمند P9 خود، همکاری با برند لایکا را آغاز کرد و در شاخه پردازنده تصویر، طراحی رابط کاربری و طراحی ماژول دوربین، از تجربیات مهندسان و طراحان Leica بهره گرفت. پس از آن، ما شاهد محصولات مختلفی از هوآوی بودیم که حاصل این همکاری بود.

این روزها زمزمه‌هایی مبنی بر پایان همکاری هوآوی و لایکا به گوش می‌رسد. اما مسئولان هوآوی در آخرین اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که چنین خبری کاملا فیک و جعلی بوده و همکاری آن‌ها با برند معتبر Leica به هیچ عنوان باطل نشده است.

البته این خبر به ظاهر جعلی، توسط اکانتی با نام Digital Chat Station در شبکه اجتماعی چینی Weibo مطرح شده است. او در ادامه اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده است که کمپانی لایکا، با دیگر شرکت‌های چینی فعال در حوزه تولید اسمارت فون‌ها به توافق رسیده است. تصویری از این پست را در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید:


 

مسئولان وب سایت Android Authority برای تأیید یا عدم تأیید این قضیه، ارتباطی با مدیران لایکا برقرار کردند. اما متأسفانه آن‌ها به این موضوع اشاره کردند که اطلاعاتی مبنی بر پایان یافتن این قرارداد ندارند.

کلیه پرچمداران هوآوی از زمان معرفی گوشی هوشمند P9 با همکاری برند لایکا به دنیای تکنولوژی معرفی شدند و به این ترتیب، این برند چینی توانست نامی برای خود در عرصه عکاسی و فیلمبرداری با اسمارت فون‌ها به ثبت برساند.

گوشی هوشمند P9 هوآوی با دوربین دوگانه که شامل دو لنز 12 مگاپیکسلی بود، به عنوان اولین محصول پا به این عرصه نهاد. سایر محصولاتی که ادامه دهنده این مسیر بودند، با اسامی زیر شناخته می‌شوند:

  • Huawei P20 (اولین محصول مجهز به نسل جدید نایت مود)
  • Huawei P30 (به همراه سنسور RYYB سونی برای بهبود عکاسی و تصویر برداری در شب)
  • Huawei Mate 40 (محصولی با عملکرد فوق العاده در حوزه عکاسی و فیلمبرداری)


  30 آبان 1399
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری