تست همراه اول

سرویس خبر
29 آبان 1399 ساعت 12:48
0 نظر

 

فهرست کامل نامزدهای مراسم The Game Awards 2020 منتشر شد

نامزدهای بهترین بازی‌های سال گذشته در رشته‌های مختلف از سوی مرجع برگزاری مراسم The Game Awards معرفی شدند.

دوباره به آخر سال میلادی نزدیک می‌شویم و زمان معرفی نامزدهای مراسم The Game Awards فرا رسیده است. فهرستی که در ادامه می‌بینید توسط هیئیتی متشکل از ۹۵ رسانه انتخاب شده است. مراسم گیم اواردز امسال در تاریخ ۱۰ دسامبر مصادف با ۲۰ آذر برگزار می‌شود.

بهترین بازی سال

  • (Animal Crossing: New Horizons (Nintendo
  • (DOOM Eternal (id Software / Bethesda Softworks
  • (Final Fantasy VII Remake (Square Enix
  • (Ghost of Tsushima (Sucker Punch / Sony Interactive Entertainment
  • (Hades (Supergiant Games
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment

بهترین کارگردانی

  • (Final Fantasy VII Remake (Square Enix
  • (Ghost of Tsushima (Sucker Punch / Sony Interactive Entertainment
  • (Hades (Supergiant Games
  • (Half-Life: Alyx (Valve
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment

بهترین روایت

  • 13 Sentinels: Aegis Rim (نوشته George Kamitani)
  • Final Fantasy VII Remake (نوشته Kazushige Nojima, Motomu Toriyama, Hiroaki Iwaki, و Sachie Hirano)
  • Ghost of Tsushima (نوشته Ian Ryan, Liz Albl, Patrick Downs, و Jordan Lemos)
  • Hades (نوشته Greg Kasavin)
  • The Last of Us Part II (نوشته Neil Druckmann و Haley Gross)

بهترین کارگردانی هنری

  • (Final Fantasy VII Remake (Square Enix
  • (Ghost of Tsushima (Sucker Punch / Sony Interactive Entertainment
  • (Hades (Supergiant Games
  • (Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios / Xbox Game Studios
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment

بهترین موسیقی

  • DOOM Eternal (اثر Mick Gordon)
  • Final Fantasy VII Remake (اثر Nobuo Uematsu, Masashi Hamazu, و Mitsuto Suzuki)
  • Hades (اثر Darren Korb)
  • Ori and the Will of the Wisps (اثر Garreth Coker)
  • The Last of Us Part II (اثر Gustavo Santaolala با همراهی Mac Quayle)

بهترین طراحی صوتی

  • (DOOM Eternal (id Software / Bethesda Softworks
  • (Half-Life: Alyx (Valve
  • (Ghost of Tsushima (Sucker Punch / Sony Interactive Entertainment
  • (Resident Evil 3 (Capcom
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment

بهترین بازیگر

  • Ashley Johnson در نقش Ellie در The Last of Us Part II
  • Laura Bailey در نقش Abby در The Last of Us Part II
  • Daisuke Tsuji در نقش Jin Sakai در Ghost of Tsushima
  • Logan Cunningham در نقش Hades در Hades
  • Nadji Jeter در نقش Miles Morales در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

بهترین بازی اثرگذار

  • (If Found… (Dreamfeel
  • (Kentucky Route Zero: TV Edition (Cardboard Computer
  • (Spiritfarer (Thunder Lotus Games
  • (Tell Me Why (Dontnod Entertainment / Xbox Game Studios
  • (Through the Darkest of Times (Paintbucket Games

بهترین بازی در جریان

  • (Apex Legends (Respawn Entertainment / Electronic Arts
  • (Destiny 2 (Bungie
  • (Call of Duty: Warzone (Infinity Ward / Activision
  • (Fortnite (Epic Games
  • (No Man’s Sky (Hello Games

بهترین بازی مستقل

  • (Carrion (Phobia Game Studio / Devolver Digital
  • (Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver Digital
  • (Hades (Supergiant Games
  • (Spelunky 2 (Mossmouth
  • (Spiritfarer (Thunder Lotus Games

بهترین بازی موبایل

  • (Among Us (Innersloth
  • (Call of Duty Mobile (Timi Studios / Activision
  • (Genshin Impact (miHoYo
  • (Legends of Runeterra (Riot Games
  • (Pokemon Cafe Mix (Genius Sonority / Nintendo

بهترین پشتیبانی در جامعه کاربران

  • (Apex Legends (Respawn Entertainment / Electronic Arts
  • (Destiny 2 (Bungie
  • (Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver Digital
  • (Fortnite (Epic Games
  • (No Man’s Sky (Hello Games
  • (Valorant (Riot Games

بهترین بازی واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده

  • (Dreams (Media Molecule / Sony Interactive Entertainment
  • (Half-Life: Alyx (Valve
  • (Marvel’s Iron Man VR (Camouflaj / Sony Interactive Entertainment
  • (Star Wars: Squadrons (Motive Studios / Electronic Arts
  • (The Walking Dead: Saints & Sinners (Skydance Interactive

بهترین بازی از نظر نوآوری در دسترسی‌پذیری

  • (Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal / Ubisoft
  • (Grounded (Obsidian Entertainment / Xbox Game Studios
  • (Hyperdot (Tribe Games
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment
  • (Watch Dogs: Legion (Ubisoft Toronto / Ubisoft

بهترین بازی اکشن

  • (DOOM Eternal (id Software / Bethesda Softworks
  • (Hades (Supergiant Games
  • (Half-Life: Alyx (Valve
  • (Nioh 2 (Team Ninja
  • (Streets of Rage 4 (Dotemu

بهترین بازی اکشن / ماجرایی

  • (Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal / Ubisoft
  • (Ghost of Tsushima (Sucker Punch / Sony Interactive Entertainment
  • (Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment
  • (Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios / Xbox Game Studios
  • (Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment / Electronic Arts
  • (The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment

بهترین بازی نقش‌آفرینی

  • (Final Fantasy VII Remake (Square Enix
  • (Genshin Impact (miHoYo
  • (Persona 5 Royal (Atlus / P Studio / Sega
  • (Wasteland 3 (inXile Entertainment / Deep Silver
  • (Yakuza: Like a Dragon (Ryu Ga Gotoku Studio / Sega

بهترین بازی مبارزه‌ای

  • (Granblue Fantasy: Versus (Arc System Works / Cygames / XSEED Games
  • (Mortal Kombat 11 Ultimate (NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment
  • (Street Fighter V Champion Edition (Dimps / Capcom
  • (One Punch Man: A Hero Nobody Knows (Spike Chunsoft / Bandai Namco
  • (Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r] (French-Bread / Arc System Works / Aksys Games

بهترین بازی خانوادگی

  • (Animal Crossing: New Horizons (Nintendo
  • (Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Toys for Bob / Activision
  • (Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver Digital
  • (Mario Kart Live: Home Circuit (Velan Studios / Nintendo
  • (Minecraft Dungeons (Mojang / Double Eleven / Xbox Game Studios
  • (Paper Mario: The Origami King (Intelligent Systems / Nintendo

بهترین بازی شبیه‌ساز / استراتژی

  • (Crusader Kings III (Paradox Development Studios / Paradox Interactive
  • (Desperados III (Mimimi Games / THQ Nordic
  • (Gears Tactics (Splash Damage / The Coalition / Xbox Game Studios
  • (Microsoft Flight Simulator (Asobo Studio / Xbox Game Studios
  • (XCOM: Chimera Squad (Firaxis / 2K Games

بهترین بازی ورزشی / مسابقه‌ای

  • (DIRT 5 (Codemasters Cheshire / Codemasters
  • (F1 2020 (Codemasters Birmingham / Codemasters
  • (FIFA 21 (EA Vancouver / EA Sports
  • (NBA 2K21 (Visual Concepts / 2K Games
  • (Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Vicarious Visions / Activision

بهترین بازی چندنفره

  • (Animal Crossing: New Horizons (Nintendo
  • (Among Us (InnerslotH
  • (Call of Duty: Warzone (Infinity Ward / Activision
  • (Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic / Devolver Digital
  • (Valorant (Riot Games

بهترین تولیدکننده محتوا

  • Alanah Pearce
  • Jay Ann Lopez
  • Nickmercs
  • timthetatman
  • Valkyrae

بهترین آغاز به کار برای یک بازی

  • (Carrion (Phobia Game Studio / Devolver Digital
  • (Mortal Shell (Cold Symmetry / Playstack
  • (Raji: An Ancient Epic (Nodding Heads Games / Super.com
  • (Roki (Polygon Treehouse / United Label
  • (Phasmophobia (Kinetic Games

بهترین چهره ورزش‌های الکترونیکی

  • (Ian “Crimsix” Porter (Call of Duty
  • (Heo “Showmaker” Su (League of Legends
  • (Kim “Canyon” Geon-bu (League of Legends
  • (Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro (Call of Duty
  • (Matthieu “ZywOo” Herbaut (Counter-Strike: Global Offensive

بهترین مربی ورزش‌های الکترونیکی

  • (Danny “Zonic” Sorensen (Counter-Strike: Global Offensive
  • (Dae-Hee “Crusty” Park (Overwatch
  • (Fabian “Grabbz” Lohmann (League of Legends
  • (Lee “Zefa” Jae-Min (League of Legends
  • (Raymond “Rambo” Lussier (Call of Duty

بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیکی

  • (BLAST Premier: Spring 2020 European Finals (Counter-Strike: Global Offensive
  • (Call of Duty League Championship 2020 (Call of Duty
  • (IEM Katowice 2020 (Counter-Strike: Global Offensive
  • (League of Legends World Championship 2020 (League of Legends
  • (Overwatch League Grand Finals 2020 (Overwatch

بهترین بازی ورزش‌های الکترونیکی

  • (Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward / Raven Software / Activision
  • (Counter-Strike: Global Offensive (Valve
  • (Fortnite (Epic Games
  • (League of Legends (Riot Games
  • (Valorant (Riot Games

بهترین مجری ورزش‌های الکترونیکی

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Effje “Sjokz” Depoortere
  • James “Dash” Patterson
  • Jorien “Sheever” Van Der Heijden

بهترین تیم ورزش‌های الکترونیکی

  • (Dawon Gaming (League of Legends
  • (Dallas Empire (Call of Duty
  • (G2 eSports (League of Legends
  • (San Francisco Shock (Overwatch
  • (Team Secret (DOTA 2

بهترین بازی موردانتظار

  • (Elden Ring (FromSoftware / Bandai Namco Entertainment
  • (God of War Sequel (Sony Interactive Entertainment Santa Monica Studio / Sony Interactive Entertainment
  • (Halo Infinite (343 Industries / Xbox Game Studios
  • (Horizon Forbidden West (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment
  • (The Legend of Zelda: Breath of the Wild Sequel (Nintendo
  • (Resident Evil Village (Capcom

به نظر شما کدام بازی‌ها برنده کدام رشته‌ها خواهند شد؟



  29 آبان 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری