تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1399 ساعت 12:59
0 نظر

 

گزارش: کوآلکام برای همکاری با هوآوی مجوز گرفته است

گزارشی از منابع چینی مدعی است که کوآلکام موفق به دریافت مجوزی شده که اجازه فروش تراشه‌های این شرکت به هوآوی را صادر می‌کند.

هوآوی در حال حاضر به‌خاطر تحریم‌های آمریکا نمی‌تواند تراشه‌های HiSilicon را تولید کند و مجبور است به‌دنبال تامین تراشه از شرکت‌های دیگری مثل مدیاتک باشد. حالا امروز در گزارشی از چین اعلام شده که کوآلکام توانسته از دولت آمریکا مجوز بگیرد تا با هوآوی همکاری داشته باشد.

این گزارش مدعی است که کوآلکام تنها در صورتی می‌تواند سفارشات هوآوی را دریافت کند که فشار برند آنر از دوش این شرکت چینی برداشته شود. این شرکت واقع در سن دیگو کالیفرنیا در حال حاضر ظرفیت پاسخگویی به نیاز دومین تولیدکننده بزرگ تلفن‌های هوشمند دنیا را ندارد.

با این وجود، در گزارش‌ها گفته شده که یک کنسرسیوم چینی به رهبری Digital China در حال خرید برند آنر است و شرایط می‌تواند تغییر کند. کوآلکام فعلا باید به دنبال رفع موانع آمریکایی باشد تا در صورت امکان بتواند با هوآوی برای تامین تراشه محصولات این شرکت همکاری داشته باشد.

در زمان نگارش این مطلب هنوز سند یا بیانیه‌ای رسمی پیرامون دستیابی کوآلکام به این مجوز منتشر نشده، اما در صورت کسب اطلاعات بیشتر حتما شما را در جریان خواهیم گذاشت.  22 آبان 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری