تست همراه اول

سرویس خبر
15 آبان 1399 ساعت 20:48
1 نظر

 

سامسونگ تلویحا رونمایی زودهنگام سری گلکسی S30 را تایید کرد

یکی از سخنگویان سامسونگ اخیرا به سوالی در رابطه با شایعات مربوط به عرضه زودهنگام سری گلکسی S30 پاسخ داده است.

سامسونگ امروز به‌صورت تلویحی و با کمترین اشاره ممکن به نام محصولاتی مثل سری گلکسی S30، تایید کرد که تقویم عرضه پرچمداران این شرکت تغییر کرده است. در چند وقت اخیر گزارش‌های زیادی مدعی شدند که امسال سری گلکسی S30 زودتر از موعد همیشگی خود از راه می‌رسد. حالا این موضوع به‌نحوی از سوی خود سامسونگ نیز تایید شده است.

یکی از مسئولان این غول کره‌ای ساعاتی پیش در پاسخ به پرسش یکی از رسانه‌های کره جنوبی درباره صحت شایعات اخیر پیرامون عرضه خانواده گلکسی S30 در ماه ژانویه گفت که چشم‌انداز دائما در حال تغییرِ بازار به‌معنای این است که هیچ محصولی نمی‌تواند با اطمینان در زمان مقرر خود از راه برسد. با این حساب، ظاهرا حتی محصولات خانواده گلکسی اس هم که سال‌ها در ماه فوریه معرفی می‌شدند، از این قاعده مستثنی نیستند.

آن‌طور که از شواهد به نظر می‌رسد، کاملا محتمل است که مراسم آنپکد بعدی بدعت‌گذار زمان‌بندی جدیدی برای عرضه محصولات سامسونگ در ماه ژانویه باشد. بنابراین، زمانی که شرایط جهانی به حالت عادی برگردد و امکان گردهمایی‌های حضوری فراهم شود، رویداد ویژه این شرکت به جای کنگره جهانی موبایل همزمانی نزدیک‌تری با نمایشگاه CES پیدا خواهد کرد.

با این حال، همچنان انتظار نمی‌رود که این شرکت مراسم خود را در رویدادهای بزرگ‌تر ادغام کرده و از توجه مضاعف رسانه‌ها به محصولاتش چشم‌پوشی کند. یکی از دلایلی که سامسونگ برگزاری رویدادهای آنپکد را شروع کرد همین مسئله بود و بعید است که به این زودی‌ها شرایط تغییر خاصی داشته باشد.  15 آبان 1399
1 نظر
2.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری