تست همراه اول

سرویس خبر
26 شهریور 1385 ساعت 23:00
6 نظر

 

اسامی گارانتی های غیر معتبر اعلام شد

رییس مركز امور بازرسی سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان اسامی دیگر ‌گارانتی‌های غیرمعتبر گوشی‌های تلفن همراه را اعلام كرد.

 
محمدحسن نعمت‌اللهی با بیان این مطلب گفت: بعد از بررسی‌های انجام شده، گارانتی‌های ارس، سیماسرویس و ایرافون از دیگر گارانتی‌های غیرمعتبر شناخته شدند كه خریداران، باید علاوه بر اسامی‌ گارانتی هایی كه پیش از این اعلام شده و شامل گارانتی‌های ایرانیان، پارس‌تل، پارسه، پارس‌پویش، نوین، ‌امارات، ‌آریان‌تل، آریاتل و سیما بود، در خرید خود به این اسامی‌ نیز توجه كنند.
وی یادآور شد: در برخی از این گارانتی‌ها، خدمات مادام‌العمر یا شرایطی وجود دارد كه عجیب و دور از انتظارات است.
او در ادامه از متوقف كردن واردات گوشی تلفن همراه نوكیا توسط ایراتل كه یكی از گارانتی ‌های رسمی آن بود‌، خبر داد و افزود: این موضوع به‌دلیل وضعیت نابسامانی كه در بازار گوشی تلفن همراه حاكم شده، اتفاق افتاده است.
رییس مركز امور بازرسی حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان با بیان این كه گوشی معتبر باید نمایندگی معتبری نیز داشته باشد كه در واقع این نمایندگی به شركت‌های اصلی تولیدكننده وصل است، اظهار داشت: خریداران باید با توجه به این اسامی ‌دقت لازم را در تهیه گوشی تلفن همراه خود داشته باشند و كالایی را خریداری كنند كه از گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و قانونی برخوردار باشد.
                                      


  26 شهریور 1385
6 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری