تست همراه اول

سرویس خبر
23 مهر 1399 ساعت 12:05
2 نظر

 

اپل باز هم مورد تمسخر سامسونگ قرار گرفت!

شب گذشته آیفون‌های جدید معرفی شدند و حالا اهالی کوپرتینو مورد تمسخر سامسونگ قرار گرفتند.

همان طور که به سمع و نظر شما رساندیم، محصولات جدید اپل شب گذشته به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی شدند. آیفون‌های جدید که با پیشوند آیفون 12 از آن‌ها یاد می‌شود، برای اولین بار به فناوری 5G مجهز شدند. البته بد نیست بدانید که این تکنولوژی تنها به کشورهای خاصی تعلق نداشته و از آن‌جا که مدیر عامل اپراتور ورایزن اعلام کرد، آن‌ها شبکه 5G را به صورت جهانی راه اندازی کرده‌اند و حالا تعداد زیادی از کشورها، قادر خواهند بود تا از خدمات Verizon استفاده کنند.

دنیای تکنولوژی امروزی، حاوی کل کل‌های بسیاری میان شرکت‌های فعال در آن است. زمانی که صحبت از سامسونگ و سیستم عامل اندروید به میان می‌آید، این قضیه جالب‌تر می‌شود. چرا که شرکت کره‌ای یاد شده، سابقه زیادی در این زمینه از خود نشان داده است. از آن جا که محصولات جدید تولید شده توسط کمپانی‌‌های اپل و سامسونگ این روزها از نظر قیمت شباهت زیادی به یکدیگر دارند، لذا رقابت داغ و حساسی میان آن‌ها در جریان است.


 

همان طور که می‌دانید، فناوری 5G این روزها تا حدودی جدید به حساب می‌آید. اما محصولات سامسونگ شامل سری S گوشی‌های هوشمند این برند چندی است که معرفی شده و به تکنولوژی 5G مجهز هستند. از آن زمان تا به حال، شاهد معرفی محصولات دیگری از جمله سری نوت و گلکسی زد فولد 2 نیز بودیم که این اسمارت فون‌ها نیز از قابلیت 5G بهره می‌برند. حالا به نظر شما، زمانی که رقیب کمپانی سامسونگ از محصولی که به فناوری 5G مجهز است، پرده برداری می‌کند، واکنش آن‌ها چیست؟ هیچ! آن‌ها وارد اکانت توییتر خود شده و با یک توییت کنایه آمیز و طنز، اهالی کوپرتینو را مورد تمسخر قرار می‌دهند.


 

ترجمه این توییت به صورت زیر است:

برخی افراد به تازگی به سرعت بیشتر سلام کرده‌اند، اما ما مدت زمان زیادی است که با یکدیگر رفیق هستیم. محصول گلکسی مبتنی بر 5G خود را هم اینک دریافت کنید.

پیش از آن که شمشیرهای خود را به سمت سامسونگ حرکت دهید، بد نیست بدانید این مسائل تنها جنبه طنز داشته و به هیچ عنوان واقعی نیست. بر هیچ کس پوشیده نیست که سامسونگ به عنوان نخستین برند، فناوری 5G را به دنیای گوشی‌های هوشمند آورده است. اما در ادامه باید بگوییم این کمپانی اپل بوده است که به همکاری اپراتور ورایزن، قصد دارد تا این تکنولوژی را به صورت جهانی، در اختیار اغلب کاربران قرار دهد که این موضوع به شدت شایسته تقدیر است.

در نهایت گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. به این ترتیب باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیفون‌های 2020 در مقابل محصولات اخیر سامسونگ، چه عملکردی از خود بر جای گذاشته و بازار داغ رقابت میان آن‌ها چگونه پیش خواهد رفت.  23 مهر 1399
2 نظر
3.67
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری