تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1399 ساعت 13:06
0 نظر

 

مدل پریمیوم ایرپادز استودیو احتمالا قیمتی 600 دلاری خواهد داشت

بر اساس گزارشی تازه، ظاهرا اپل هدفون دور-گوشی اختصاصی خود را در دو نسخه تولید می‌کند و یکی از آن‌ها قیمتی بالایی خواهد داشت.

اپل چند روز پیش محصولات شنیدنی بوز، لاجیتک و سونوس را از فروشگاه خود حذف کرد تا احتمالا شرایط را برای معرفی ایرپادز استودیو آماده کند. این دستگاه اولین هدفون دور-گوشی کوپرتینویی‌ها خواهد بود که خارج از خط تولید بیتس وارد بازار می‌شود.

ایرپادز استودیو احتمالا دو نسخه خواهد داشت: یک مدل پریمیوم که پرداخت چرمی و فلزی دارد و قیمتی در حدود ۶۰۰ دلار برای آن در نظر گرفته شده، و یک مدل ارزان‌تر که با قیمت ۴۵۰ دلار وارد بازار می‌شود. مدل دوم گوشی‌های پارچه‌ای خواهد داشت، اما با مغناطیس به هم وصل می‌شوند تا درآوردن و تعویض‌شان راحت باشد.

ایرپادز استودیو جک هدفون ندارد، اما با درگاه USB-C به بازار می‌آید. این دستگاه از قابلیت حذف نویز فعال پشتیبانی خواهد کرد. کاربر می‌تواند ایرپادز استودیو را به‌هر حالتی که خواست روی گوش خود بگذارد، چون گوشی‌ها چپ و راست ندارند و دستگاه به‌صورت خودکار این شناسایی را انجام می‌دهد.

فراموش نکنید که هنوز نمی‌توانیم از تاریخ عرضه دقیق این دستگاه و البته ایرتگ مطمئن باشیم، چون افشاگر معروف، جان پراسر، می‌گوید عرضه آن‌ها تا ماه مارس ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است.  20 مهر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری