تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1399 ساعت 12:09
0 نظر

 

رویداد MWC 2021 به تابستان سال آینده موکول شد

متصدی برگزاری رویداد MWC بارسلونا در اطلاعیه اعلام کرد که این مراسم امسال به‌جای فصل زمستان در تیر ماه سال بعد برگزار خواهد شد.

کنگره جهانی موبایل بارسلونا معمولا در آخرین هفته ماه فوریه یا اولین هفته ماه مارس هر سال برگزار می‌شود. این رویداد سال گذشته به خاطر همه‌گیری کووید-۱۹ لغو شد. حالا انجمن GSM که متولی برگزاری MWC است، در اطلاعیه اعلام کرده که در سال ۲۰۲۱ کنگره جهانی موبایل به جای موعد همیشگی خود از تاریخ ۲۸ ژوئن تا ۱ ژوئیه یا ۷ تا ۱۰ تیر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

البته GSMA اعلام کرده که امسال رویداد MWC شانگهای در بازه زمانی MWC بارسلونا برگزار می‌شود؛ یعنی از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ فوریه می‌توانیم منتظر این رویداد کوچک‌تر باشیم. MWC شانگهای مخصوص بازارهای آسیا اقیانوسیه و برندهایی است که معمولا امکان حضور در MWC بارسلونا را پیدا نمی‌کنند.

جان هافمن، مدیرعامل GSMA در اطلاعیه‌ای گفت که آن‌ها و همکارانشان سخت در تلاش‌اند تا از برگزاری موفق MWC 2021 بارسلونا اطمینان حاصل کنند. او افزود این کنفرانس تجربه‌ای است که صنعت فناوری را گرد هم می‌آورد.

این انجمن همچنین در نظر دارد تا MWC 2021 لس آنجلس را در زمان معهود خود در انتهای اکتبر سال آینده برگزار کند.  4 مهر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری