تست همراه اول

سرویس خبر
2 مهر 1399 ساعت 12:08
0 نظر

 

قیمت پیکسل 5 و پیکسل 4 5G مشخص شد

امروز در رسانه‌های خبری شاهد انتشار قیمت یورویی محصولات جدید گوگل بودیم.

غول دنیای جستجوگرها قصد دارد تا در تاریخ سی‌ام سپتامبر مصادف با نهم مهر ماه، محصولات جدید خود شامل پیکسل 5 و نسخه 5G گوشی پیکسل 4a را طی رویدادی رسمی و آنلاین، به دنیای تکنولوژی معرفی کند. از آن جا که روزها در حال گذر است و رفته رفته به موعد مقرر نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری از این دو اسمارت فون منتشر می‌شود.

گوشی‌های هوشمند جدید گوگل به تازگی در لیست محصولات برخی فروشگاه‌های اروپایی قرار گرفته‌اند و به این ترتیب نه تنها قیمت آن ها، بلکه رنگ بندی، میزان حافظه داخلی و تاریخ عرضه احتمالی آن ها نیز مشخص شده است.برای شروع، بیایید تا از تاریخ عرضه آن ها بگوییم. دو محصول جدید گوگل از پانزدهم اکتبر مصادف با بیست و چهارم مهر ماه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

نسخه 5G گوشی پیکسل 4a با حافظه داخلی 128 گیگابایتی با قیمت 499 پوند عرضه می‌شود و پیکسل 5 نیز با همین میزان حافظه، 615 پوند برای خریداران آب می‌خورد. رنگ بندی Pixel 5 به دو حالت سیاه و سبز خواهد بود و مدل دیگر، با رنگ‌های سیاه و سفید عرضه می‌شود. به نظر نمی‌رسد که هیچ یک از محصولات جدید گوگل با حافظه داخلی 64 گیگابایتی عرضه شوند و به این ترتیب، حافظه داخلی 128 گیگابایتی را می‌توان به عنوان مدل پایه آن ها در نظر گرفت.


 

در قاره اروپا، مدل 5G پیکسل 4a با قیمت 499 یورو و پیکسل 5 نیز با قیمت 629 یورو در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. البته این قیمت‌ها توسط فروشگاه‌ها اعلام شده و ممکن است که رسمی نباشد. چرا که برخی از این افراد قصد دارند تا با اعلام چنین اطلاعاتی، توجه کاربران را به سمت خود جلب کرده و از این راه، به نوعی برای خود بازارگرمی کنند.

خوشبختانه اطلاعات رسمی و دقیق، هفته آینده در رویدادی آنلاین توسط گوگل اعلام می‌شود. لذا تا آن زمان باید منتظر بمانیم تا با قیمت واقعی این محصولات و قابلیت‌های آن ها به صورت کامل آشنا شویم.  2 مهر 1399
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری