تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1399 ساعت 11:31
0 نظر

 

معرفی کیبورد بی‌سیم تسکو TKM-7320B

این کیبورد بدون سیم تسکو در کنار اینکه می‌تواند به عنوان صفحه کلید برای تایپ کردن استفاده شود امکان این را دارد که به عنوان ماوس بی‌سیم هم به کار رود.

صفحه کلیدها و ماوس‌های زیادی در بازار هستند که می‌توانید یک ست از آن‌ها را بخرید. خرید به صورت ست یعنی اینکه شما یک ماوس جدا و یک صفحه کلید جدا را اما با هم در یک پکیج دریافت می‌کنید اما امروز می‌خواهیم محصولی از تسکو را به شما معرفی کنیم که در هم ماوس و هم کیبورد است و نیازی نیست دو تا محصول جدا را دریافت کنید.

تسکو TKM-7320B

این محصول در حقیقت یک صفحه کلید است که کنار خودش یک صفحه لمسی دارد و می‌تواند نقش ماوس را بازی کند. 

از نظر اندازه با صفحه کلیدی بزرگ روبرو نیستید و کاملا یک محصول قابل حمل است. صفحه کلید تسکو فقط 250 گرم وزن دارید و ضخامتش هم خیلی خیلی کم است که می‌توانید آن را در کیف خودتان بگذارید بدون اینکه نگرانی‌ای از بابت اشغال کردن فضا داشته باشید.

در کنار وزن و ضخامت کم این صفحه کلید ارگونومی خوبی هم دارد.پشت صفحه کلید برآمدگی‌ای در نظر گرفته شده تا وقتی محصول را روی سطح صاف قرار می‌دهید بالای صفحه کلید بالاتر بایستد و دستان روی کلیدها تسلط بیشتری داشته باشند. در ضمن اینکه 4 پایه پلاستیک نرم هم برای این کیبورد تعبیه شده تا روی میز به طور مناسب و با استحکام قرار بگیرد.

به سبب اینکه با یک کیبورد جمع و جور روبرو هستید کلیدها اندازه خیلی بزرگی ندارند اما فاصله مناسبی دارند و بعد از چند بار استفاده کردن می‌توانید به تایپ کردن سریع با آن‌ها عادت کنید.

80 کلید روی این صفحه کلید در نظر گرفته شده که 12 کلید میانبر هم هستند. عملکرد بخش ماوس هم خیلی خوب است و سریع به لمس پاسخ می‌دهد و کاملا شبیه به ترک پد لپ‌تاپ‌ها عمل می‌کند در کنار اینکه اندازه خیلی بزرگی دارد.

اما تمام جذابیت‌های این صفحه کلید به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ حتما می‌دانید که با خرید ماوس و کیبوردهای بی‌سیم یک دانگل هم دریافت می‌کنید که باید این دانگل را به لپ تاپ یا کامپیوتر خودتان متصل کنید اما در این محصول خبری از دانگل نیست. چرا؟

به علت اینکه این محصول از بلوتوث پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با کمک پروتکل بلوتوث آن را به هر دستگاهی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کند متصل کرده و استفاده کنید. دقت کنید گفتیم به هر محصولی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کند این بدان معنی است که شما می‌توانید کیبورد تسکو را به گوشی هوشمند یا تبلت خودتان متصل کنید و با آن کار کنید.

زمانی که این کیبورد را به گوشی متصل کنید یک نشانگر ماوس روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود که به شما امکان کلیک کردن و حرکت کردن روی صفحه را می‌دهد در ضمن اینکه در برنامه‌های مختلف می‌توانید با کمک صفحه کلید تایپ انجام دهید.

اتصال این کیبورد به دستگاه‌های دیگر خیلی راحت است فقط کافی است کلیدی که در پشت کیبورد با نام کلید Connect در نظر گرفته شده فشار دهید و در منوی بلوتوث دستگاه خودتان نام این صفحه کلید را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

این محصول تسکو با کمک دو باتری قلمی روشن و فعال می‌شود و می‌توانید روزهای زیادی بدون نگرانی با این باتری‌ها به دستگاه‌های خودتان متصل باشید.   31 شهریور 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری