تست همراه اول

سرویس خبر
24 شهریور 1399 ساعت 20:54
0 نظر

 

ساعت مقرون به صرفه اپل

به نظر می رسد در مراسم فردا علاوه بر اپل واچ سری ۶ از یک ساعت مقرون به صرفه‌ی دیگر با نام اپل واچ SE رونمایی شود

اپل برای فردا رویدادی ترتیب داده که انتظارات زیادی از آن می‌رود. گفته می‌شود علاوه بر اپل واچ سری ۶، قرار است از ساعت مقرون به صرفه‌ای با نام اپل واچ SE رونمایی شود. جان پراسر اطلاعات و جزییات این ساعت را منتشر کرده است. طبق توییت‌های منتشر شده، اپل واچ SE در دو اندازه‌ی ۴۰ و ۴۴ میلی‌متر و در انواع GPS و Cellular به بازار عرضه خواهد شد. در این توییت به کد نام برای انواع مختلف نیز اشاره شده است.


 

طراحی اپل واچ  SE شبیه سری ۴ خواهد بود، با این حال صفحه نمایش همیشه روشن و ECG را نخواهد داشت که البته چندان تعجبآور نیست چرا که اپل در تلاش است تا قیمت آن را پایین نگه دارد. هم‌چنین ادعا شده که ساعت از تراشه‌ی M9 بهره می‌برد. تراشه‌ی سری M اپل، یک سری پردازنده‌های کمک حرکتی بودند که در آیفون‌های قدیمی به عنوان پردازنده‌ای جداگانه مورد استفاده قرار می‌گرفتند که البته در حال حاضر با تراشه‌های اصلی یکپارچه شده‌اند. تراشه‌ی M9 در کنار چیپ اصلی در آیفون ۶اس وظیفه‌ی دنبال کردن قدم‌های کاربر، تغییر در ارتفاع و فاصله را برعهده داشت. همین طور اجازه می‌داد دستور Hey Siri همیشه فعال باشد.

در رابطه با قیمت این محصول اطلاعاتی در دست نیست اما انتظار می‌رود برچسب قیمتی آن برای مدل پایه ۱۹۹ دلار باشد.  24 شهریور 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری