تست همراه اول

سرویس خبر
16 شهریور 1399 ساعت 22:59
0 نظر

 

امیزفیت GTR و امیزفیت GTS به‌روزرسانی بازکردن وسیله نقلیه را دریافت می‌کنند

به نظر می‌رسد می‌توان از ساعت‌های امیزفیت GTR و امیزفیت GTS برای باز کردن خودروهای الکتریکی چینی در آینده‌ استفاده کرد

اگر از دارندگان ساعت امیزفیت GTR و امیزفیت GTS هستید، ویژگی جدیدی به این دو ساعت اضافه می‌شود که به شما امکان می‌دهد قفل خودروی خود را به واسطه‌ آن باز کنید. البته این قابلیت برای همه‌ خودروها قابل استفاده نیست بلکه فقط یک خودروی الکتریکی چینی را شامل می‌شود.

طبق پستی از طرف حساب رسمی ویبو Huami، امیزفیت GTR و امیزفیت GTS قادر به بازکردن قفل Xiaopeng P7/Xpeng P7 خواهند بود. خودروی مذکور یک وسیله نقلیه‌ی الکتریکی است که به عنوان رقیب چینی تسلا مدل ۳ معرفی شده است. در پستی که توسط ITHome منتشر شده می‌گوید این ویژگی اکنون از طریق به‌روزرسانی جدیدی که برای دو ساعت عرضه می‌شود در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگرچه بازکردن قفل اتومبیل با ساعت هوشمند ویژگی خاصی است، اما این ویژگی فقط با یک خودروی خاص الکتریکی با نام  Xpeng P7 کار می‌کند. این اتفاق باعث می‌شود که این قابلیت جالب کاراریی بالایی نداشته باشد. قطعا افراد کمی هستند که صاحب این اتومبیل و یکی از ساعت‌های مذکور باشند. با این وجود احتمالا در آینده‌ای نه چندان دور اکثر خودروها به ویژه برندهای معروف از این ویژگی برخوردار خواهند شد.  16 شهریور 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری