تست همراه اول

سرویس خبر
16 شهریور 1399 ساعت 13:05
1 نظر

 

فیس بوک در فکر از میان برداشتن مرز میان فیس بوک و اینستاگرام

برخی کاربران گزارش کرده‌اند که قادر به دیدن استوری‌های اینستاگرام در صفحه‌ی فیس بوک خود هستند

مرز میان فیس بوک و اینستاگرام کم کم در حال برداشته شدن است. این شرکت در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد استوری های اینستاگرام را از برنامه‌ی اصلی فیس بوک مشاهده کنند. این ویژگی ابتدا توسط یکی از کاربران توییتر مشاهده شده که پس از آن یکی از مدیران فیس بوک یعنی مت ناوارا، آن را تایید کرده و گفته این قابلیت به صورت محدود در حال سپری کردن آزمایشات است. در حالی که فیس بوک به کاربران این امکان را داده است که استوری اینستاگرام خود را روی فیس بوک نیز ارسال کنند، اما این ویژگی کمی متفاوت است. با این تغییرات کاربران اینستاگرام می‌توانند استوری‌های خود را علاوه بر دنبال کننده‌های اینستاگرام، برای دنبال کننده‌های فیس بوک نیز قابل مشاهده کنند. این شرکت خاطرنشان می‌کند که برای این کار باید حساب‌های کاربری فیس بوک و اینستاگرام خود را با یکدیگر لینک کنند.

فیس بوک در تصویر این ویژگی می‌گوید افرادی در فیس بوک که شما را در اینستاگرام دنبال نمی‌کنند، نمی‌توانند استوری شما را ببینند. بازدیدها و پاسخ های استوری را می‌توان در اینستاگرام مشاهده کرد. به عبارت دیگر دوستان فیس بوکی که شما را در اینستاگرام نیز دنبال می‌کنند، می‌توانند استوری شما را بدون اینکه از اپلیکیشن فیس بوک خارج شوند مشاهده کنند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فیس بوک در حال برداشتن مرزهای اصلی خود با اینستاگرام و به بیان کلی در شبکه‌های اجتماعی است. همچنین این شرکت در حال کار روی پیام‌رسانی بین دو اپلیکیشن است که همگی بخشی از یک برنامه‌ی بزرگتر به نام «خانواده اپلیکیشن» هستند که در ارتباط کامل با یکدیگر هستند.

سخنگوی فیس بوک بعد از انتشار به‌روزرسانی ۹.۴ در بیانیه‌ای این آزمایش را تایید کرد و گفت ما به تمام تنظیمات حریم خصوصی موجود احترام می‌گذاریم.

ما در حال آزمایش ویژگی جدیدی هستیم که به افراد امکان مشاهده استوری اینستاگرام در فیس بوک را می‌دهد و بدون در نظرگرفتن اینکه از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید، مشاهده‌ی لحظاتی از افراد مورد علاقه‌ی شما  را آسان‌تر می‌کند. برای دیدن استوری اینستاگرام در فیس بوک، کاربران باید حساب‌های کاربری خود را با یکدیگر مرتبط کنند تا بتوانند آن را تجربه کنند. این قابلیت به کلیه تنظیمات حریم خصوصی موجود احترام می‌گذارد و افراد در اینستاگرام می‌توانند انتخاب کنند که استوری آن‌ها در فیس بوک نمایش داده نشود. در حال حاضر این یک آزمایش است و منتظر بازخوردهای آن هستیم.  16 شهریور 1399
1 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری