تست همراه اول

سرویس خبر
12 شهریور 1399 ساعت 17:42
1 نظر

 

معرفی هولدر خودرو تسکو THL 1211

هولدر خودرو به شما کمک می‌کند در کنار استفاده از گوشی برای کارهایی مانند مسیریابی رانندگی ایمن‌تری را تجربه کنید.

امروزه گوشی‌های هوشمند همه جا در دسترس هستند و نیاز به استفاده از آن‌ها در هر شرایطی حس می‌شود. حتی در زمانی که مشغول رانندگی هم هستید می‌توانید از گوشی هوشمند خودتان برای مسیریابی یا برقراری تماس‌های ضروری استفاده کنید. استفاده از گوشی هوشمند در این شرایط خطراتی دارد اما با کمک لوازم جانبی‌ای که عرضه شده می‌توانید این خطر را تا جای ممکن کاهش دهید.

برای خرید این محصول می‌توانید به وبسایت رسمی تسکو مراجعه کنید.

یکی از کالاهایی که در این امر به کار می‌آید هولدر است که با قرار دادن این هولدر روی محل‌های مختلف از خودرو می‌توانید گوشی خودتان را همیشه در دسترس داشته باشید بدون اینکه بخواهید دست خودتان را درگیر کنید برای کار کردن با گوشی.

در این مقاله پایه نگهدارنده ای از برند تسکو را به شما معرفی می‌کنیم که به کمک آن می‌توانید حین رانندگی بخشی از کارها مانند استفاده از مسیریاب را انجام دهید در عین حال که رانندگی ایمن‌تری داشته باشید.

هولدر THL 1211 را می‌توانید روی بخش‌های مختلف خودروی خودتان نصب کنید. این هولدر امکان نصب روی شیشه، روی کنسول یا حتی روی دریچه کولر خورد را دارد و آزادی عمل کاملی را برای شما به همراه می‌آورد.

بازوهایی که برای این هولدر در نظر گرفته شدند به صورت کشویی طراحی شده‌اند و به علاوه بخش زیرین هم که یک بازوی قابل تنظیم است با قرار گرفتن گوشی رویش کشیده می‌شود تا با اندازه‌های متفاوت گوشی‌های هوشمند تنظیم شود.

هولدر تسکو قابلیت چرخش به صورت 360 درجه را دارد که به این صورت می‌توانید گوشی‌ای که روی آن سوار می‌کنید در تمام جهات بچرخد و کارایی مختلفی داشته باشد به طور مثال اگر می‌خواهید مسیریابی خودتان را به صورت افقی روی گوشی ببینید خیلی آسان امکان این را دارید که سر هولدر را بچرخانید تا در زاویه‌ای که تمایل دارید قرار بگیرد.

در کنار این قابلیت امکان دیگری هم برای این هولدر در نظر گرفته شده تا کاربر هیچ محدودیتی در استفاده از این هولدر نداشته باشد. پایه‌های تلسکوپی که برای این هولدر در نظر گرفته شده‌اند کمک می کنند تا بتوانید با توجه به زاویه‌ای که برایتان بهترین حالت است این هولدر را تنظیم کنید.

در نهایت اگر می‌خواهید در حین رانندگی کارهایی مانند مسیریابی را انجام دهید حتما توصیه می‌کنیم که برای ایمنی بیشتر خودتان و شهروندان دیگر از هولدر استفاده کنید.   12 شهریور 1399
1 نظر
4.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری