تست همراه اول

سرویس خبر
5 شهریور 1399 ساعت 21:57
0 نظر

 

فیت بیت سنس، ورسا 3 و اینسپایر 2 با قابلیت‌های پیشرفته معرفی شدند

فیت بیت امروز از دو ساعت هوشمند و یک دستبند هوشمند جدید رونمایی کرد. یکی از این ساعت‌های هوشمند قابلیتی دارد که برای اولین بار بر روی چنین محصولی ارائه می‌شود.

محصولات جدید فیت‌بیت معرفی شدند. این شرکت امروز از چند ساعت هوشمند جدید به‌نام‌های Versa 3 و Inspire 2 و نسخه جدید Sense رونمایی کرد که پیشرفته‌ترین ساعت هوشمند فعلی فیت‌بیت است. در ادامه مطلب با جی‌اس‌ام همراه باشید.

Fitbit Sense

در زمانه پراسترسی زندگی می‌کنیم و استرس چیزی است که باید بتوانید آن را کنترل کنید. فیت‌بیت سنس با استفاده از سنسور EDA جدید خود به شما کمک می‌کند تا این کار را انجام دهید. این سنسور برای اولین بار بر روی یک ساعت هوشمند عرضه می‌شود.

سنسور EDA میزان تعرق پوست شما را اندازه‌گیری می‌کند. کافی است کف دست خود را روی دستگاه قرار دهید و اپلیکیشن EDA Scan را اجرا کنید تا سطح استرس‌تان را محاسبه کند. فیت‌بیت سنس همچنین سنسورهای دیگری دارد که قابلیت‌های متنوعی را برای این محصول به ارمغان می‌آورند.

این دستگاه دارای اپلیکیشنی برای نوار قلب یا ECG است که اجازه می‌دهد ضربان قلب و نوسانات آن را بررسی کنید. با این اپلیکیشن می‌توانید نشانه‌های آریتمی قلبی را تشخیص دهید. سنسور دمای پوست می‌تواند نخستین نشانه‌های تب یا دوره جدید قاعدگی را شناسایی کند. فیت‌بیت سنس همچنین می‌تواند نرخ تنفس و میزان سطح اکسیژن خون شما را نشان دهد.

فیت‌بیت سنس به قابلیت‌هایی برای دوران همه‌گیری هم مجهز شده است. اریک فرایدمن، هم‌موسس و مدیر ارشد فنی فیت‌بیت، می‌گوید: «تاکنون بیش از صد هزار کاربر فیت‌بیت به این تحقیق پیوسته‌اند و متوجه شده‌ایم که الگوریتم ما می‌تواند حدود ۵۰ درصد از موارد ابتلا به کووید-۱۹ را یک روز پیش از بروز علائم با دقت ۷۰ درصد شناسایی کند.»

سنس از تمامی قابلیت‌های مرسوم ساعت‌های هوشمند پشتیبانی می‌کند. این دستگاه می‌تواند بیش از ۲۰ ورزش مختلف را شناسایی کند. سنس جی‌پی‌اس، بلندگو و میکروفن دارد تا بتوانید مکالمه داشته باشید یا با دستیار صوتی خود حرف بزنید.

ساعت هوشمند پیشرفته فیت‌بیت نمایشگری از نوع امولد با پوشش گوریلا گلس ۳ دارد که می‌تواند همیشه روشن باشد. عمر باتری این دستگاه بیش از ۶ روز است و با کمک شارژ سریع می‌توانید به ازای ۱۲ دقیقه شارژ حدود یک روز از دستگاه استفاده کند. با صرف ۴۰ دقیقه هم شارژ دستگاه از ۱۰ به ۸۰ درصد می‌رسد. بدنه این دستگاه تا عمق ۵۰ متر در برابر آب مقاوم است.

قیمت فیت‌بیت سنس ۳۳۰ دلار است و از تاریخ ۲۵ سپتامبر به بازار می‌آید.

Fitbit Versa 3

اگر به سنسورهای پرشمار سنس نیازی ندارید، می‌توانید به سراغ فیت‌بیت ورسا ۳ بروید. این دستگاه صرف‌نظر از قابلیت‌های پیشرفته سلامتی سنس مثل برادر بزرگ‌ترش است. عمر باتری ورسا ۳ به بیش از ۶ روز می‌رسد و مجددا با ۱۲ دقیقه شارژ کردن می‌توانید یک روز از دستگاه استفاده کنید.

فیت‌بیت ورسا ۳ بلندگو و میکروفن داخلی دارد، بنابراین می‌توانید با آن مکالمه داشته باشید و به دستیار صوتی فرمان دهید. همچنین می‌توانید به آهنگ‌های سرویس‌هایی نظیر Deezer و اسپاتیفای گوش کنید. ورسا ۳ جی‌پی‌اس داخلی و حسگر ضربان قلب دارد و می‌تواند فعالیت‌های ورزشی شما را ردیابی کند. این ساعت هوشمند تا عمق ۵۰ متری در برابر آب مقاوم است.

قیمت فیت‌بیت ورسا ۳ حدود ۲۳۰ دلار است.

Fitbit Inspire 2

اینسپایر ۲ دستبندی ۱۰۰ دلاری است که عمر باتری آن به ۱۰ روز می‌رسد. این محصول می‌تواند به‌صورت ۲۴ ساعته ضربان قلب شما را دنبال کند و قادر به شناسایی بیش از ۲۰ فعالیت ورزشی است. اینسپایر ۲ می‌تواند راهنمای تنفس شما باشد و سلامت زنان را ردیابی کند.

این دستبند هوشمند نوتیفیکیشن‌های موبایل را به شما نشان می‌دهد و کاربران اندروید می‌توانند بدون نیاز به از جیب درآوردن تلفن هوشمند خود با آن به پیامک‌ها پاسخ بدهند. هر سه دستگاه فوق در تاریخ ۲۵ سپتامبر راهی بازار می‌شوند.  5 شهریور 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری