تست همراه اول

سرویس خبر
4 شهریور 1399 ساعت 19:28
0 نظر

 

تاریخ و ساعت نطق اصلی هوآوی در IFA 2020 مشخص شد

هوآوی با انتشار پوستری اعلام کرد که در نمایشگاه IFA برلین حاضر می‌شود. انتظار داریم که در این مراسم شاهد معرفی شدن چیپست پرچمدار جدید Kirin باشیم.

گزارش تاییدنشده‌ای وجود دارد که از احتمال معرفی چیپست پرچمدار بعدی Kirin در اوایل سپتامبر خبر می‌دهد. حالا به‌تازگی هوآوی اعلام کرده که قرار است در نمایشگاه IFA حاضر شود و احتمالا می‌توانیم در همین رویداد Kirin بعدی را ببینیم. این غول چینی پارسال هم در همین مراسم از Kirin 990 رونمایی کرد.

البته هوآوی هنوز به‌طور رسمی تایید نکرده که در IFA 2020 از چه محصولات پرده‌برداری می‌کند. ولی با توجه به پوستر نطق اصلی آن‌ها می‌توانیم منتظر تلفن‌های هوشمند، ساعت‌های هوشمند و تلویزیون‌های هوشمند جدید باشیم.

سوال مهم این است که آیا در رویداد پیش رو شاهد معرفی شدن سری میت ۴۰ هم خواهیم بود یا نه. این سری قرار است با پردازنده جدید Kirin به بازار بیاید، با این حال، آن‌ها احتمالا آخرین دستگاه‌هایی خواهند بود که از چیپست‌های Kirin استفاده می‌کنند. چون تحریم‌های ایالات متحده مانع از همکاری هوآوی با TSMC، بزرگ‌ترین سازنده تراشه‌های دنیا، شده است.

نطق اصلی رویداد هوآوی در تاریخ ۳ سپتامبر مصادف با ۱۳ شهریور ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود. آنر، برند زیرمجموعه هوآوی، هم در این نمایشگاه حاضر خواهد شد و در روز ۱۴ شهریور نطق اصلی خود را ارائه می‌کند. این شرکت بر محصولات پوشیدنی، تبلت‌ها و کامپیوترها تمرکز خواهد کرد.  4 شهریور 1399
0 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری