تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1399 ساعت 12:28
0 نظر

 

3 مدل از هوآوی Mate 40 از MIIT گواهی دریافت کردند

احتمالاً هوآوی میت 40 به‌زودی معرفی خواهد شد و یک گزارش جدید 3 مدل از این دیوایس را همراه با کدنام‌ها و شمارگان مدل منتشر کرده است.

 

 

 

 این 3 مدل به‌تازگی در MIIT (وزارت صنعت و فناوری ارتباطات) چین رؤیت شده‌اند. البته این اسناد اطلاعاتی از مشخصات فنی را شامل نمی‌شوند.

Mate 40 معمولی با کدنام Ocean و شماره مدل OCE-AN00 معرفی‌شده است. Mate 40 Pro کدنام Noah دارد و شماره مدل آن NOH-AN00 است. و نسخه دیگر از خانواده میت یعنی Mate 40 Pro+ دارای شماره مدل NOP-AN00 است. کدنام این محصول ذکر نشده است .

 

انتظار می‌رود تمامی نسخه‌ها مجهز به جدیدترین پردازنده Kirin 5nm  باشند و البته گفته‌شده است تا آینده‌ای که نزدیک نیست این خانواده آخرین پرچم‌دارهای هوآوی باشند که Kirin نیروی آن‌ها را تأمین می‌کند و دلیل آن‌هم تحریم‌های آمریکا است که شرکت‌های آمریکایی را از تجارت با هوآوی منع کرده است. پیش‌تر نام این پردازنده Kirin 1000 بود اما اخیراً Kirin 9000 خطاب می‌شود.

 

هوآوی میت 40 قبلاً در رندرهای کامپیوتری دیده‌شده بود. در روز جمعه تصاویری از نمایشگر شیشه‌ای به بیرون درز پیدا کردند. بر اساس این تصاویر می‌توان تصور کرد که میت 40 پرو شمایلی قدرتمندتر از پی40 پرو خواهد داشت و دوربین 2گانه سلفی درون حفره باریک‌تری قرار خواهند داشت.

 

از دیگر احتمالات بسیار قوی این است که لاین‌آپ میت 40 با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی روانه بازار شوند و البته مدل پرو یک دوربین پریسکوپ با قابلیت زوم 5برابری یا 55 برابری دیجیتالی خواهد داشت. تصاویری که از پنل دوربین میت 40 رندر شده است با نمونه‌هایی که قبلاً منتشرشده‌اند تفاوت دارند. حال ما بی‌صبرانه منتظر معرفی لاین‌آپ میت 40 هستیم تا طراحی نهایی و دیگر ویژگی‌های آن بر ما آشکار شود.

   2 شهریور 1399
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری