تست همراه اول

سرویس خبر
28 مرداد 1399 ساعت 11:32
0 نظر

 

تمام اطلاعات پیرامون Huawei Freelace Pro Wireless لو رفت

یکی از مشهورترین افشاکنندگان Weibo از هدفون‌های بی‌سیم هوآوی که به‌زودی قرار است معرفی شوند دو تصویر از آن‌ها منتشر کرده که تقریباً به تمام سؤالات ما پاسخ می‌دهند.

با تصویر رویی جعبه آغاز کنیم. تغییرات برجسته در طراحی این هدفون در مقایسه با نمونه قبلی اولین چیزی‌ست که توجه را به خود جلب می‌کند. در بخش پشتی هم می‌بینیم که خود buds جدا از کنترلرهای فیزیکی موجود بر بند گردنی از ژست‌های حرکتی پشتیبانی می‌کنند. یکی از بهترین ویژگی‌های این freelace شارژ مستقیم USB-C بادز از طریق بند گردنی است.


 

یکسری از اطلاعات هم با استفاده از گوگل ترنسلیت به دست آمد؛ پشتیبانی از غیرفعال‌سازی نویز هنگام مکالمات تلفنی و گوش دادن به موسیقی است. برای اینکه این کار انجام شود 3 میکروفون برای این دیوایس در نظر گرفته‌شده است. گزینه‌ای هم برای مسدودسازی صداهای محیط وجود دارد اما صدای انسان را انتقال دهد.


 

با سایز درایور 14.2 میلی‌متری گفته می‌شود bass و کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای خواهد داشت و 24 ساعت می‌توان مداوم با آن موسیقی گوش داد. بهترین قسمت هم قیمت این محصول است که 799 ین چین (تقریباً 90 یورو) بوده و برای ویژگی‌های این دیوایس باید بیشتر پرداخت اما اینکه چرا هوآوی با قیمت پایین‌تری قصد دارد آن را وارد بازار کند همچنان بر ما پوشیده است.  28 مرداد 1399
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری