تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1399 ساعت 18:08
5 نظر

 

انتشار آپدیت‌های بزرگ اندروید برای پرچمداران سامسونگ تا 3 سال ارتقا یافت

غول بزرگ کره‌ای دیشب در مراسم رونمایی از سری گلکسی نوت 20 اعلام کرد که سه نسخه بزرگ اندروید را برای پرچمدارانش منتشر می‌کند.

گوگل در مراسم معرفی پرچمداران پیکسل به خریداران این محصولات تضمین می‌دهد که آپدیت‌های بزرگ اندروید تا ۳ سال در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، در حالی که وان پلاس و نوکیا فقط تا دو سال از گوشی‌های مهم خود پشتیبانی می‌کنند. پیش از این سامسونگ هم مثل نوکیا و وان پلاس عمل می‌کرد، اما این شرکت دیشب اعلام کرد که رویکردی مشابه گوگل را در پیش می‌گیرد و تا سه سال آپدیت‌های بزرگ را برای محصولات پرچمدارش منتشر می‌کند.

تمام پرچمداران از زمان گلکسی S10

سامسونگ دیشب تایید کرد که خانواده گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی زد فولد ۲ سه نسخه بزرگ بعدی از سیستم عامل اندروید را دریافت خواهند کرد. این یعنی دریافت اندروید ۱۱، اندروید ۱۲ و اندروید ۱۳ برای این محصولات تضمین‌شده است. این تصمیم حتی می‌تواند عرضه اندروید ۱۴ را برای گلکسی نوت ۲۰ بیمه کند. اگر گوگل اندروید ۱۴ را تا پیش از معرفی پرچمدار آتی سری نوت در تابستان سال ۲۰۲۳ منتشر کند، سامسونگ می‌تواند آپدیت آن را در اختیاران پرچمدارانش بگذارد.

ولی ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. خریداران سری گلکسی اس ۲۰ و گلکسی زد فلیپ هم تحت پوشش این استراتژی قرار می‌گیرند؛ یعنی آن‌ها هم تا اندروید ۱۳ در زیر چتر آپدیت‌های اصلی اندروید سامسونگ قرار خواهند گرفت. افزون بر این، سامسونگ پرچمدار سال گذشته خود را فراموش نکرده و قرار است آپدیت اندروید ۱۱ و اندروید ۱۲ برای سری گلکسی اس ۱۰، گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی فولد منتشر شود تا پشتیبانی سه ساله برای آن‌ها هم لحاظ شود.  16 مرداد 1399
5 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری