تست همراه اول

سرویس خبر
30 تیر 1399 ساعت 10:17
0 نظر

 

کد سامسونگ اطلاعات تازه‌ای از گلکسی زد فولد 2 فاش کرد

مکس واین‌باخ با بررسی کد فرم‌ور گلکسی زد فلیپ 5G می‌گوید به اطلاعات جدیدی درباره نمایشگر و دوربین گلکسی زد فولد 2 دست پیدا کرده است.

گلکسی زد فولد ۲ قرار است دقیقا همان چیزی باشد که از نسل اول گلکسی فولد انتظار داشتیم. با وجود این که ارائه نمایشگر منعطف به خودی خود جذابیت بسیاری را برای گلکسی فولد رقم زد، اما ناچ بزرگ بالای صفحه، حاشیه‌های ضخیم و نمایشگر کوچک خارجی مورد پسند کاربران نبود.

با توجه به شایعات می‌دانیم که گلکسی زد فولد ۲ برای دوربین سلفی از حفره استفاده می‌کند، اما حالا مکس واین‌باخ از وب‌سایت XDA می‌گوید که با بررسی فرم‌ور گلکسی زد فلیپ 5G اطلاعات بیشتری را از نمایشگر گلکسی زد فولد ۲ به دست آورده است. او می‌گوید نسبت تصویر پنل خارجی این دستگاه ۲۵:۹ است، یعنی بخش عمده‌ای از جلوی دستگاه متشکل از نمایشگر خواهد بود و حاشیه‌های کمی اطراف آن قرار می‌گیرد.

برای مشاهده تفاوت میان طراحی نسل اول و دوم گلکسی فولد می‌توانید به تصاویر بالا و پایین نگاه کنید. واین‌باخ می‌گوید شما می‌توانید از نمایشگر خارجی به‌عنوان نمایاب دوربین اصلی بهره بگیرید؛ بنابراین بدون باز کردن دستگاه امکان تصویربرداری را خواهید داشت.

او همچنین به چند مورد از بهینه‌سازی‌های عمومی این دستگاه اشاره کرده است. در حالت Pro Video می‌توانید انتخاب کنید که می‌خواهید از کدام میکروفن استفاده کنید. امکان انتخاب از بین میکروفن‌های جلو، عقب، جلو و عقب، میکروفن بلوتوث و یا USB وجود خواهد داشت. سامسونگ همچنین امکان فیلم‌برداری 8K 21:9 را در این دستگاه فراهم می‌کند و با برداشت تکی (Single Take) حالا می‌توانید از ۵ تا ۱۵ ثانیه تصویربرداری داشته باشید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند گالری دوربین خود را با کد QR به اشتراک بگذارند.  30 تیر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری