تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1399 ساعت 21:17
0 نظر

 

هوآوی پتنت صدفی را برای گوشی‌های تاشو ثبت کرد

اسمارت‌فون‌ها وارد مراحل تازه طراحی می‌شوند تا عرصه رقابت بر دیگر رقیبان تنگ‌تر شود.

تعداد کمی از گوشی‌های تاشو تاکنون وارد رقابت با دیگر انواع گوشی‌های هوشمند شده‌اند و تنها 2 مورد به شکل صدفی هستند – Galaxy Z Flip و Razr 2019. حال قرار است رقیب سوم محصولی از هوآوی باشد. در تصاویرذیل شما با کلیدی‌ترین ویژگی‌های این پتنت آشنا خواهید شد اما لازم به ذکر است که هر ثبت حق اختراعی برابر با تولید و روانه شدن آن محصول به بازار نیست.


 

ابتدا بخش جلویی گوشی صدفی هوآوری را مورد بحث قرار دهیم که در بخش بالایی یک ناچ قابل‌توجه وجود دارد که احتمالا خانه دوربین سلفی و برخی سنسورهای بایومتریک است. در سمت راست گوشی کلیدهای پاور و کنترلر صدا دیده می‌شوند.

در بخش پشتی هم که گوشه سمت چپ ماژول دوربین مشاهده می‌شود که از فلش جداست و همچنین در ذیل دوربین‌ها گویا نمایشگر ثانویه قرار دارد.


 

اینگونه بنظر میرسد که هنگام باز بودن گوشی ، دیوایس کاملا تخت باشد و در میانه یک لولا وجود داشته باشد. برداشت دیگر از تصاویر این است که حتی هنگام بسته بودن دو طرف فلت بوده و بیرون زدگی وجود نداشته باشد. تا این لحظه هیچ مشخصه فنی نسبت به این دیوایس وجود ندارد اما شایعه‌ای مبنی بر استفاده هوآوی از شیشه بسیار باریک (UTG) در گوشی‌های تاشو آتی این کمپانی است.

در همین زمینه می‌توانید به دیگر مقاله‌ها نیز سر بزنید:

باتری‌های تاشو

پتنت چرخان

نمایشگرهای کشسان

 

   20 تیر 1399
0 نظر
4.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری