تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1399 ساعت 20:16
2 نظر

 

رندری از قالب جعبه آیفون 12 حذف اقلام درون آن را تایید می‌کند

به‌تازگی رندری از قالب جعبه آیفون 12 لو رفته که نشان می‌دهد دیگر فضایی برای ایرپاد سیمی و آداپتور شارژ درون آن وجود ندارد.

در تاریخ ۵ تیر افشاگری توئیتری با انتشار تصویری از شارژر ۲۰ واتی اپل احتمال داد که این شارژر همراه با سری آیفون ۱۲ عرضه شود. اپل از سال ۲۰۱۷ یعنی از زمان معرفی آیفون ۸ فناوری شارژ سریع را ارائه کرده بود اما پارسال برای اولین بار در جعبه پرچمداران خود شارژر سریع را قرار داد. تا پیش از آیفون ۱۱ پرو هر کسی که می‌خواست از شارژ سریع استفاده کند باید برای خرید شارژر آن هزینه جداگانه‌ای پرداخت می‌کرد.

چند روز پس از انتشار تصویر شارژر ۲۰ واتی، مینگ-چی کو، تحلیل‌گر سرشناس مسائل اپل، در یادداشتی اعلام کرد که تصویر شارژر ۲۰ واتی درست است، منتها اپل نمی‌خواهد آن را همراه با مدل‌های آیفون ۱۲ عرضه کند. کو در واقع مدعی شد که آیفون ۱۲ در جعبه خود اصلا شارژر نخواهد داشت. او قبلا در ماه مه اعلام کرده بود که ایرپاد سیمی هم از درون جعبه آیفون ۱۲ حذف می‌شود تا فروش ایرپاد بیسیم افزایش پیدا کند. کوپرتینویی‌ها حالا مدتی است که از کاربران نظرسنجی کرده‌اند تا ببینند آن‌ها با شارژرهای قبلی خود چه کار کرده‌اند.

حالا امروز منابع معتمد تصویری را دریافت کرده‌اند که رندری از قالب داخل جعبه آیفون ۱۲ است. در این قالب فضایی برای ایرپاد یا آداپتور شارژر دیده نمی‌شود. در عوض دو جایگاه را می‌بینیم که یکی مربعی و دیگری دایره‌ای است. جایگاه اول احتمالا برای دفترچه راهنما و سایر برگه‌هاست و دومی برای کابل لایتنینگ آیفون استفاده می‌شود.

هفته پیش افشاگر دیگری تایید کرد که با حذف ایرپاد سیمی و آداپتور شارژر جعبه آیفون آیفون ۱۲ کوچک‌تر و نفیس‌تر خواهد شد. بدیهی است که بسیاری از ایده نفیس‌تر شدن جعبه آیفون استقبال می‌کنند، اما به‌طور حتم عده بیشتری خواهان باقی ماندن ایرپاد و آداپتور شارژر در جعبه پرچمداران بعدی اپل هستند.

در حال حاضر انتظار داریم که خانواده آیفون ۱۲ با چهار عضو 5G معرفی شود؛ یک آیفون ۵.۴ اینچی، دو آیفون ۶.۱ اینچی و یک آیفون ۶.۷ اینچی. البته در شایعات به مدل پنجمی با پشتیبانی از 4G هم اشاره شده که ممکن است قیمت کمتری داشته باشد. سری آیفون ۱۲ با ظاهری شبیه آیفون ۴ به بازار می‌آید و احتمالا مطابق معمول در ماه سپتامبر معرفی می‌شود.  20 تیر 1399
2 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری