تست همراه اول

سرویس خبر
16 تیر 1399 ساعت 14:50
0 نظر

 

هوآوی می‌خواهد ساعت و دستبند هوشمند جدیدی معرفی کند

بر اساس گزارش‌های جدید به نظر می‌رسد که هوآوی به‌زودی می‌خواهد از ساعت و دستبند هوشمند جدیدی رونمایی کند.

هوآوی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند در سراسر دنیاست. منتها مشکلات یک سال اخیر این شرکت با دولت آمریکا باعث شده موانع بسیاری برای کسب و کارهای آن‌ها به وجود بیاید. با این حال، چینی‌ها دست از تلاش برای تولید محصولات جدید برنمی‌دارند. بر اساس جدیدترین گزارش‌های اخبار فناوری، ظاهرا این شرکت مشغول آماده شدن برای رونمایی از چند محصول پوشیدنی تازه است.

گفته می‌شود که هوآوی به‌زودی از یک دستبند هوشمند و یک ساعت هوشمند جدید پرده‌برداری می‌کند. اسم رمز دستبند هوشمند هوآوی Fides و اسم رمز ساعت آن‌ها Stia اعلام شده است. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات دیگری درباره این دو محصول در دسترس نیست. چندی پیش شایعاتی درباره نسخه دوم سیستم عامل هارمونی منتشر شده بود که از عرضه قابلیت‌های نوآورانه‌ای خبر می‌داد.

این سیستم عامل احتمالا با به‌روزرسانی EMUI 11 در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ از راه می‌رسد. از جمله قابلیت‌های جدید هارمونی می‌توانیم به پشتیبانی از پی‌سی‌ها، دستبندهای هوشمند، ساعت‌های هوشمند، اتومبیل‌ها و غیره اشاره کنیم. افزون بر این، گزارش‌هایی مبنی بر برنامه هوآوی برای عرضه ساعت Mate Watch در نیمه دوم سال به گوش می‌رسد. این شرکت چند ماه پیش نام تجاری میت واچ را ثبت کرده بود.

جدیدترین دستبندهای هوشمند این غول چینی هوآوی بند ۴ پرو و آنر بند ۵ هستند. اولی قدیمی‌تر است و قابلیت‌های بیشتری نسبت به دومی دارد. هوآوی بند ۴ پرو در ماه دسامبر ۲۰۱۹ معرفی شد، اما آنر بند ۵ در ماه اوت ۲۰۱۹ از راه رسیده بود. با این حال، آنر بند ۵ به‌خصوص در ایران از محبوبیت بالاتری برخوردار است.  16 تیر 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری