سرویس خبر
14 تیر 1399 ساعت 12:26
0 نظر

 

کو: شرکت Largan لنزهای پیشرفته آیفون 12 را از اواسط ژوئیه تامین می‌کند

مینگ-چی کو، تحلیل‌گر شرکت TF International، در جدیدترین یادداشت خود اعلام کرده که لنزهای پیشرفته سری آیفون 12 از اواسط ماه ژوئیه تامین خواهد شد.

بر اساس اعلام تحلیل‌گر سرشناس مسائل اپل، مینگ-چی کو، آیفون ۱۲ از لنز رده بالایی در دوربین عقب استفاده خواهد کرد که کیفیت تصویر را افزایش می‌دهد. کو در یادداشت جدید خود می‌گوید شرکت Largan از اواسط ژوئیه لنزهای پریمیوم موردنیاز اپل را تامین می‌کند، هرچند اپل در سال‌های گذشته قطعات مربوطه را کمی زودتر دریافت می‌کرد.

تولید سری آیفون ۱۲ ظاهرا حدود چهار تا شش هفته تاخیر داشته و همین مسئله موجب تاخیر در عرضه پرچمداران آیفون در حوالی ماه‌های سپتامبر و نوامبر خواهد شد. کو در یادداشت خود به دلیل این تاخیر اشاره نکرده، ولی همه‌گیری جهانی ویروس کرونا اصلی‌ترین مظنون این اتفاق است. البته همچنان انتظار می‌رود که اپل در ماه سپتامبر از گوشی‌های جدیدش رونمایی کند، منتهی عرضه آن‌ها به اکتبر یا نوامبر موکول می‌شود.

این تحلیل‌گر مشهور نگفته که چه نوع لنز رده بالایی در آیفون ۱۲ استفاده می‌شود، ولی او قبلا در یادداشتی مدعی شده بود که مدل ۶.۷ اینچی آیفون بهینه‌سازی‌های زیادی در بخش دوربین خواهد داشت و برای مثال قرار است سنسور بزرگ‌تری داشته باشد تا نور بیشتری دریافت کند و تصاویر باکیفیت‌تری به ثبت برساند.

طبق گزارش‌ها پیش‌بینی می‌شود که اپل یک آیفون ۶.۷ و یک آیفون ۶.۱ اینچی را با سه لنز و یک آیفون ۵.۴ و یک آیفون ۶.۱ اینچی را با دو لنز روانه بازار کند. کو پیش‌تر گفته بود که انتظار دارد آیفون ۶.۱ و ۵.۴ اینچی از ماه سپتامبر وارد فاز تولید انبوه شوند، در حالی که تولید انبوه آیفون ۶.۷ اینچی احتمالا به خاطر طراحی پیچیده‌تر به ماه اکتبر موکول می‌شود.  14 تیر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری