تست همراه اول

سرویس خبر
30 خرداد 1399 ساعت 15:35
2 نظر

 

عرضه هوآوی Mate 40 هم به تعویق افتاد؛ اما نه به دلیلی که حدس می‌زنید

به نظر می‌رسد به دلیل تحریم‌های آمریکا معرفی میت 40 هوآوی با تأخیر مواجه شود.


Huawei Mate 30

هفته گذشته اعلام شد که هوآوی میت 40 قرار است اکتبر امسال رونمایی شود اما بر اساس جدیدترین گزارش این گوشی پرچم‌دار با تأخیر پا به عرصه رقابت خواهد گذاشت.

کمپانی چینی از برخی همکاران خود که تولیدکنندگان قطعه هستند خواسته است فرآیند تولید پرچم‌دار بعدی هوآوی را به دلیل وجود تحریم‌های آمریکا علیه کمپانی به تعویق اندازند.

دولت ایالات‌متحده محدودیت‌های جدیدی را وضع کرده است که در پی آن شرکت تولیدکننده چیپست، TSMC، پروسه تولید را عقب انداخته و سفارش جدید برای تولید را نمی‌پذیرد.

باور قبلی این بود که TSMCتولید چیپست‌های سفارش هوآوی را ادامه دهد اما تصمیم گرفته سفارش‌های جدید این کمپانی را رد کرده و یا حداقل عقب اندازد که درنتیجه بر تاریخ عرضه Mate 40 بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

حال به نظر می‌رسد هوآوی در حال ارزیابی گزینه‌های خود برای تولید چیپست Mate 40 باشد که احتمالاً تولید کلیِ گوشی نیز به عقب خواهد  افتاد.

اواخر 2020 ؟

حال میدانیم تولید انبوه سری Mate برای حداقل یک تا دو ماه با تأخیر روبه‌رو است. بااین‌همه تأثیر این تأخیر بر تاریخ عرضه نامشخص است.

این امکان وجود دارد هوآوی زمان ازدست‌رفته را به نحوی جبران کند تا در همان زمان اعلامی قبلی دیوایس جدید خود را به دست بازار برساند.

معمولاً هوآوی هندست‌های سری Mate را در ماه سپتامبر یا اکتبر انجام می‌دهد که طبق آنچه گفتیم احتمالاً به اواخر 2020 موکول شود و اگر هم در سال 2021معرفی شود بر زمان معرفی Huawei P 50 بی‌تأثیر نخواهد بود.  30 خرداد 1399
2 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری