تست همراه اول

سرویس خبر
7 مرداد 1400 ساعت 18:04
13 نظر

 

مرحله بيست و دوم فروش فوق العاده محصولات ايران خودرو (شهریور ۱۴۰۰)

تازه‌ترین شرایط فروش ایران خودرو برای محصولاتش منتشر شده که موعد تحویل آن‌ها حداکثر ۳ ماه است و جدید ترین خودروهای ایران خودرو در این لیست دیده می‌شوند.

شرکت ایران خودرو جدیدترین طرح خود برای پیش فروش محصولات را اعلام کرده که موعد تحویل آن‌ها حداکثر 3 ماهه خواهد بود. ایران خودرو اعلام کرده که متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی این شرکت انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در این طرح با شرایط گفته شده ثبت نام کنند. همچنین قیمت نهایی خودرو مصوب شده است.


 

متقاضیانی که در قرعه کشی هاي قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

طرح پیش فروش عادي با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه برخی محصولات شرکت ایران خودرو با روش قرعه کشی و مطابق جدول ذیل از روز چهارشنبه مورخ 1400/06/21 شروع و تا پایان روز 1400/06/23 ادامه خواهد داشت. شرایط بخش‌نامه و جدول مربوط به پیش فروش این خودرو‌ها به شرح زیر خواهد بود:

1 .به هر كد ملی فقط یك دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

2 .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شركت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

4 .امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كمیته خودرو وجود ندارد.

5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از كارت‌های بانكی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7 .كد نمایندگی كه در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌گردد، می‌بایست با آدرس و كد پستی متقاضی در یك استان باشد.

8 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه كشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

9 .گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی كاركرد حداقل ۱٫۰۰۰ كیلومتری خودرو نیز الزامی است.

10 .سند و فاكتور فروش خودرو تا پایان مدت یك ساله رهن،نزد شركت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فك رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

نكته 1: برای متقاضی دارای پلاك فعال انتظامی (نصب روی خودرو) امكان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نكته 2:كسانی كه فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاك انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، ضمن كان لم یكن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امكان ثبت نام دركلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شركت ایران خودرو را نخواهند داشت .

نكته 3:در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد. 


   7 مرداد 1400
13 نظر
2.77
  22 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری