تست همراه اول

سرویس خبر
4 خرداد 1399 ساعت 13:53
0 نظر

 

موتورولا ریزر 2 در ماه سپتامبر معرفی می‌شود

بر اساس اطلاعاتی که از سوی مدیر شعبه آفریقای جنوبی موتورولا منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این شرکت در ماه سپتامبر امسال نسل بعدی گوشی تاشوی ریزر را معرفی کند.

با گذشت چند ماه از بازگشت موبایل ریزر در فرمی تازه و شکلی جدید، حالا به نظر می‌رسد که موتورولا در پی معرفی نسل دوم این گوشی تاشو است. مدیرکل شعبه آفریقای جنوبی این شرکت اخیرا در مصاحبه با پادکست Reframed Tech گفت: «نسخه جدیدی [از موبایل ریزر] در راه است. فکر می‌کنم یکی در ماه سپتامبر از راه برسد.»

موتورولا ریزر ۲۰۱۹ در ماه نوامبر معرفی شد و پس از چند وقت در ماه فوریه به بازار آمد. این گوشی با نقدهای متفاوتی مواجه شد و به‌رغم طراحی جذاب و قابل توجه خود از جنبه‌هایی مثل باتری ضعیف، دوربین ناکارآمد و لولای بحث‌برانگیز مورد انتقاد منفی قرار گرفت.

این شرکت احتمالا قصد دارد که در نسخه آتی ریزر این مشکلات را برطرف کند. گوشی‌های تاشو با سرعت زیادی در حال توسعه هستند و به نظر می‌رسد که سامسونگ و هوآوی هم امسال محصولات بیشتری از این دسته راهی بازار کنند. بنابراین رقابت در این حوزه شدیدتر می‌شود و می‌توانیم امیدوار باشیم که قیمت هم پایین‌تر بیاید.  4 خرداد 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری