سرویس خبر
30 اردیبهشت 1399 ساعت 16:49
2 نظر

 

معرفی دسته بازی تسکو TG 135W

دسته بازی یکی از لوازم سرگرمی به حساب می‌آید که بسیاری از کاربران که به دنبال بازی‌های غیر موبایلی هستند درگیری‌های زیادی با آن‌ها دارند و قیمت بالای این محصولات به یکی دغدغه‌های آن‌ها تبدیل شده است.

دسته بازی یکی از لوازم سرگرمی به حساب می‌آید که بسیاری از کاربران که به دنبال بازی‌های غیر موبایلی هستند درگیری‌های زیادی با آن‌ها دارند و قیمت بالای این محصولات به یکی دغدغه‌های آن‌ها تبدیل شده است. پیدا کردن دسته بازی‌ای با قیمت مناسب و کارکرد مطلوب کار خیلی آسانی نیست اما تسکو این امر را برای کاربران محقق کرده است. در این مقاله یکی از دسته بازی‌های جذاب تسکو را به شما معرفی می‌کنیم که در کنار قیمت مناسب جذابیت‌های زیادی هم دارد.

برای خرید این محصول می‌توانید به وبسایت رسمی تسکو مراجعه کنید.

معرفی تسکو TG 135W

این دسته بازی ارگونومی بسیار مناسبی دارد و شباهت بسیار زیادی به دسته‌های بازی ‌ایکس باکس می‌دهد و حتی زمانی که آن را به رایانه خودتان متصل کنید آن را به عنوان دسته بازی ‌ایکس باکس شناسایی می‌کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب این دسته بازی‌ این است که به کمک بلوتوث می‌توانید گوشی اندرویدی خودتان را به آن متصل کنید و بازی‌های موبایلی را هم با کمک این دسته بازی انجام دهید؛ برای این کار داخل جعبه دستگاه آداپتور یا همان تبدیلی را می‌بینید که به کمک آن می‌توانید دانگل مخصوص دسته بازی را به گوشی خودتان که از OTG پشتیبانی می‌کند متصل کنید. هنگام استفاده از این محصول به خصوص روی موبایل این موضوع را مدنظر داشته باشید که محدوده پوشش دهی این دسته بازی ۸ متر است و بیشتر از این از گوشی فاصله نگیرید.

برای این مدل باتری‌ای با ظرفیت 400 میلی‌آمپر در نظر گرفته شده که در مدت زمان 3 ساعت به فول شارژ می‌شود و می‌توانید به مدت 6 تا 8 ساعت با آن بدون نیاز به شارژ بازی کنید.

تعداد 16 کلید روی این دستگاه قرار گرفته که برخی از آن‌ها مانند کلیدهای XYAB مجهز به نشانگر ال ای دی هستند تا در کنار زیبایی بتوانید از آن‌ها در تاریکی هم استفاده مناسبی داشته باشید. برای حرکت‌های پیمایشی هم چند کلید و جوی استیک را روی دسته مشاهده می‌کنید تا هر کدام را دوست دارید انتخاب کنید.

علاوه بر گوشی و رایانه امکان اتصال این دستگاه به محصولات دیگری مانند تسکو باکس که یک اندروید باکس است هم وجود دارد و می‌توانید از آن نه تنها برای بازی کردن روی این دست از محصولات بلکه برای کنترل آن‌ها هم استفاده کنید. نداشتن قطعی یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این دسته بازی مقرون به صرفه است که به شما اطمینان می‌دهد در طول بازی 8 ساعته خودتان تجربه بدی نداشته باشید.

در آخر باید بگوییم جنسی که برای این دسته بازی در نظر گرفته شده پلاستیکی کاملا مات است که هیچ کثیفی روی آن نمی‌ماند و حس بسیار خوبی را منتقل می‌کند در عین حال که با عرق کردن دستان کاربر هم میزان لیز خوردنش بسیار کم است.

عکس: روح الله حسینی  30 اردیبهشت 1399
2 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری