تست همراه اول

سرویس خبر
21 اردیبهشت 1399 ساعت 10:33
0 نظر

 

قابلیت زمان‌بندی انتشار توئیت به توئیتر اضافه شد

برخی از کاربران نسخه دسکتاپ توئیتر از اضافه شدن قابلیت زمان‌بندی انتشار توئیت‌ها خبر داده‌اند. این قابلیت یکی از موردانتظارترین ویژگی‌های شبکه اجتماعی توئیتر بوده است.

توئیتر ظاهر در حال انتشار قابلیتی است که بسیاری از کاربران از مدت‌ها قبل انتظار آن را می‌کشیدند. قابلیت تنظیم زمان انتشار توئیت به مدیران شبکه‌های اجتماعی و کاربران عادی اجازه می‌دهد تا با برنامه‌ریزی مناسب‌تری مطالب مورد نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

این قابلیت امکان تعیین زمان و تاریخ مدنظر برای انتشار توئیت را فراهم می‌کند. علاوه بر این، صفحه‌ای اختصاصی وجود دارد که تمام توئیت‌های زمان‌بندی‌شده را به کاربر نشان می‌دهد. ویژگی زمان‌بندی ارسال توئیت ظاهرا در حال حاضر فقط در دسترس برخی از کاربران نسخه دسکتاپ توئیتر قرار دارد.

فعلا معلوم نیست که قابلیت مذکور صرفا به صورت آزمایشی در دسترس کاربران قرار گرفته یا قرار است به مرور برای همه نسخه‌های دسکتاپ توئیتر منتشر شود. این شبکه اجتماعی پارسال به‌طور آزمایشی این قابلیت را به بخش تنظیمات توئیت اضافه کرده بود، ولی حالا دکمه‌ای اختصاصی برای آن در نظر گرفته است.  21 اردیبهشت 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری