تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1399 ساعت 01:49
1 نظر

 

برای حل مشکل دستگاه‌های پوشیدنی هوآوی AppGallery را نصب کنید

کاربران می‌گویند اپلیکیشن Huawei Health اخیرا از کار افتاده و آن‌ها نمی‌توانند از دستگاه‌های پوشیدنی این شرکت استفاده کنند. اکنون هوآوی اعلام کرده که برای حل این مشکل باید اپ مربوطه را از فروشگاه AppGallery دانلود کنید.

اخیرا بسیاری از محصولات پوشیدنی هوآوی دچار مشکلات فنی عجیبی شده‌اند که خیلی از کاربران را به انجمن‌های گفتگوی آنلاین این شرکت روانه کرده است. کاربران می‌گویند اپلیکیشن Huawei Health آن‌ها ناگهان از کار افتاده و به همین خاطر دیگر نمی‌توانند از دستگاه‌های خود استفاده کنند. کارشناسان هوآوی در پاسخ اعلام کرده‌اند برای استفاده مجدد از اپلیکیشن Huawei Health حالا باید این برنامه را از فروشگاه AppGallery دانلود و نصب کنید.

اگر با اپ‌گالری آشنا نیستید، باید بدانید که این برنامه بخشی از اکوسیستم خدمات موبایلی هوآوی موسوم به HMS است و جایگزینی برای گوگل پلی به حساب می‌آید. هوآوی این اکوسیستم را پس از اعمال تحریم‌های آمریکا بر روی گوشی‌های جدید خود ارائه کرده و اکنون به نظر می‌رسد که برای استفاده از لوازم جانبی این شرکت لازم است حتما اپ‌گالری را داشته باشید. چون برای استفاده از این دستگاه‌ها باید از اپلیکیشن Huawei Health استفاده کنید و این برنامه هم باید از طریق اپ‌گالری نصب شود.

بسیاری از کاربران گوشی‌های سامسونگ، وان پلاس و پیکسل در چند وقت اخیر از بروز مشکلاتی در هنگام استفاده از دستبندها و ساعت‌های هوشمند هوآوی خبر داده بودند. این محصولات پیش‌تر با نسخه گوگل پلی Huawei Health به‌درستی کار می‌کردند اما حالا ظاهرا برای عملکرد صحیح این برنامه باید آن را از AppGallery نصب کنید. این فروشگاه در حال حاضر کمبودهای بسیار زیادی دارد و هرچند این موضوع برای کاربران چینی چندان مهم نیست، ولی سایر کاربران در استفاده از آن با فقدان‌های مختلفی روبرو می‌شوند.

این اتفاق احتمالا اقدامی از سوی هوآوی برای افزایش تعداد کاربران اپ‌گالری است. با این حساب، اگر دستگاه شما هم دچار مشکل شده و نمی‌توانید به‌درستی از اپلیکیشن Huawei Health استفاده کنید، چاره‌ای ندارید جز این که اپ‌گالری را نصب کرده و بعد برنامه موردنظر را از آن دانلود نمایید.  18 اردیبهشت 1399
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری