تست همراه اول

سرویس خبر
10 اردیبهشت 1399 ساعت 10:52
0 نظر

 

فروش لکسوس LFA یک میلیون دلاری

بیش از هفت سال از تولید آخرین دستگاه از لکسوس LFA می‌گذرد، اما اکنون شاهد عرضه یک نسخه خاص و با قیمتی نجومی از این خودرو هستیم.

در اواخر دسامبر سال 2012، لکسوس خبر از اتمام ساخت 500 دستگاه از سوپراسپرت LFA داده بود، روندی که در سال 2010 با تولید 20 اتومبیل در  ماه آغاز شده بود. در مجموع 150 عدد از این خودرو در بازار آمریکا عرضه شد و مابقی خودرو های تولیدی روانه دیگر بازار های جهان شدند.


 

حال پس از گذشت هفت سال، شاهد عرضه نسخه‌ های خاص و کمیاب از این خودرو در بعضی از نمایندگی‌های لکسوس هستیم.

در جدید ترین آگهی فروش، یک دستگاه لکسوس LFA مجهز به پکیج کروم و با کارکرد 850 کیلومتری در نمایندگی آلمان این شرکت در‌دسترس قرار گرفته است.


 

قیمت ذکر شده برای فروش این خودرو 880 هزا یورو معادل 954 هزار دلار اعلام شده است که پس از اضافه شدن مالیات فروش، قیمت نهایی خودرو به بیش از یک میلیون دلار می‌رسد.

اما چه چیزی در مورد این لکسوس LFA، بسیار ویژه است؟

جدا از روکش کرومی مخصوصش، این LFA تنها 850 کیلومتر (541 مایل) رانده شده است. همچنین، تمام ادوات خودرو بر اساس عکس ها نسبتاً جدید بنظر می‌رسند.

کابین خودرو نیز به چرم و تریم قرمز مزین شده که کاملا سالم به نظر می‌رسد که با توجه به کارکرد خودرو طبیعی است.


 

آیا این خودرو ارزش قیمت مطالبه شده را دارد؟

این کاملاً به خود شما بستگی دارد، اگر یک LFA براق با پوشش کروم نظر شما را جلب می‌کند و به دنبال نمونه‌ای با مسافت پیموده شده کم هستید، ممکن است این خودرو تنها نمونه‌ای باشد که در جهان پیدا خواهید کرد.  10 اردیبهشت 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری