تست همراه اول

سرویس خبر
6 اردیبهشت 1399 ساعت 16:00
1 نظر

 

آیا ios 13 اپل دارای ویژگی جدید power-saving است

به نظر می‌رسد نسخه‌ جدید iOS دارای ویژگی‌ای است که موجب مصرف بهینه باتری می‌شود

چند روز پیش متوجه شدیم در زمان‌هایی که از iPhone SE خود استفاده نمی‌کنیم، آیکن اپلیکیشن‌ها کم رنگ می‌شود. کنجکاوی باعث شد علت این موضوع را دنبال کنیم. اپل معمولا از تغییرات عمیقی که در iOSایجاد می‌کند سخنی به میان نمی‌آورد و برای همین به جست‌وجو در مورد این موضوع پرداختیم. آیکن برنامه‌ها فقط زمانی که در حال به‌روزرسانی باشند به صورت کم‌رنگ در می‌آیند که البته روند به‌روزرسانی را کاربر مشاهده می‌کند. به‌روزرسانی به نسخه‌ 13.4.1 ios ایکن اپلیکیشن‌ها دائما کم‌رنگ می‌شوند و به حالت خاموش در می‌آیند.

برای اولین بار پس از اینکه iPhone SE را به 13.4.1 ios به‌روزرسانی کردیم متوجه کم شدن عمر باتری شدیم. پس از کمی جست و جو دریافتیم بیشتر کاربران آیفون‌های قدیمی بعد از به‌روزرسانی به سیستم‌عامل جدید این مشکل را دارند. بعضی اوقات درصد شارژ باتری باقیمانده در گوشی مانند ثانیه شمار ساعت، کم می‌شود. اگر درحال وب‌گردی یا گشتن در توییتر باشید در مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ۴۰ درصد شارژ باتری از دست خواهد رفت که این موضوع زمانی که به پریز برق دسترسی ندارید مشکل آفرین خواهد شد.

بنابراین این سوال پیش می‌آید که آیا جدیدترین نسخه‌ آی او اس یعنی 13.4.1 دارای power-saving بهتری است. البته که بهبود چشم‌گیری در مصرف باتری مشاهده نشده و به نظر می‌رسد برای خریدن نسخه‌ جدید آیفونبهتر است از جهت مصرف باتری مطمئن شوید و بعد اقدام به خرید کنید.  6 اردیبهشت 1399
1 نظر
2.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری