تست همراه اول

سرویس خبر
28 دی 1399 ساعت 16:19
196 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۸ دی )

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش شش هزار و ۱۶ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۵۲۳ مورد بستری  شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۵۶ هزار و ۸۰۳ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفری روز گذشته ۸۶ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و هشت هزار و ۸۱۲ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۳۷ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۳۷۴ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، هشت میلیون و ۵۲۷ هزار و ۳۰۷ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  28 دی 1399
370645 بازدید
196 نظر
4.49
  93 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری